Terzioğlu kahvaltı buluşmalarını sürdürüyor

AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu kahvaltı buluşmalarının ikincisinde Başkan Sarıalioğlu ve Parti Eski Yönetimiyle bir araya geldi.

Terzioğlu kahvaltı buluşmalarını sürdürüyor

AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, düzenlediği kahvaltıda Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Parti Eski Yöneticileri ve Üyeleri ile Parti Yönetimini buluşturdu.

 

Parti binasında düzenlenen kahvaltıya Başkan Terzioğlu’nun yanı sıra Of Belediye Başkanı salim Salih Sarıalioğlu, Kurucu İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu, Of Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Tahir Hacıahmetoğlu, Belediye Eski Meclis Üyeleri, parti ana kademe, kadın ve gençlik kolları yöneticileri ile önceki dönem yöneticileri katıldı.

 

Kahvaltının ardından teşekkür konuşması yapan Başkan Terzioğlu; “Öncelikle davetimize icabet ederek bugün burada bizlerle birlikte olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum. Siyaset uzun soluklu bir süreç. Kurucu İlçe Başkanımız ve yönetiminde görev yapan değerli yöneticilerimiz ile ve siyasette beraber çalışma fırsatı bulduğumuz siz değerli yönetim kurulu üyelerimiz ve meclis üyelerimiz ile birlikte bu güzel ortamda bir araya geldik. Siyasette emek, gayret gösteren tüm teşkilat üyelerimize canı gönülden teşekkür ediyor. Birlikteliğimizin daim olmasını temenni ediyorum. Birlik ve beraberliğimizin devam etmesi adına güzel bir buluşma oldu. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

“AK Parti kurulduğu günden bu yana en baştan koyduğu ‘millete hizmet’ hedefinden bir an olsun geri durmamıştır” diyen Başkan Sarıalioğlu; “‪Bu kararlı yoldan, davamızdan bizi hiçbir kuvvet ayıramaz, biriz beraberiz, böyle bir teşkilata sahip olduğum için Rabbime hamd ediyorum.

Bugün, AK Parti Of İlçe Başkanımız Mehmet Hakan Terzioğlu, Kurucu İlçe Başkanımız Fazlı Çapoğlu, Eski ve Yeni Yönetim Kurulu Üyelerimiz, İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanımız, Belediye Meclis Üyelerimiz, Mahalle Başkanlarımız ve Teşkilat Mensuplarımız ile güzel bir buluşma, güzel bir sohbet imkanı bulduk. Teşkilâtlarımız partimizin lokomotifidir. İnşallah hep birlikte 2023 hedeflerimize emin adımlarla ilerliyoruz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21