Terzioğlu; Başkan adaylığı sosyal medyadan açıklanmaz

AK Parti Of İlçe Başkanlığı’nın Ocak Ayı Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Başkan Terzioğlu, “Partimizin bir düsturu var. Adaylığını basın veya sosyal medya yoluyla açıklayanın karşısında önce ben olurum” dedi.

Terzioğlu; Başkan adaylığı sosyal medyadan açıklanmaz

AK Parti Of İlçe Başkanlığı’nın Ocak Ayı Danışma Meclisi Toplantısı İl Teşkilat Başkanı Uğur Aydın, İl Yönetim Kurulu Üyesi Temel Şükrü Yılmaz, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan, Gençlik Kolları Başkan Vekili Resul Can, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Temsilcileri ve partililerin katılımıyla yapıldı.

 

İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan toplantıda İl Teşkilat Başkanı Uğur Aydın, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan ve Gençlik Kolları Başkan Vekili Resul Can birer konuşma yaptılar.

 

Konuşmasında teşkilat çalışmalarına değinen Başkan Terzioğlu, üye çalışmaları hakkında partililere bilgiler verdi. Kongre sürecine de değinen Başkan Terzioğlu; “Kongre sürecinde bazı arkadaşlarımızın sosyal medyada veya basın yoluyla adaylıklarını açıkladıklarını, çalışmalar yürüttüklerini duydum. Partimizin bir geleneği, bir düsturu var. Bizim partimizde kongre süreçleri bu şekilde yürümüyor. İl Teşkilat Başkanımız burada. Teşkilatımız istişare ve temayül çalışmaları yapacaklar. Genel Merkezimizin bizlere talimatı var. Bizler de bu talimatı sizlere iletmekle yükümlüyüz. O nedenle buradan net bir şekilde ifade ediyorum. Sosyal medyada veya basın aracılığıyla ilçe başkanlığı için adaylığını açıklayanın karşısında önce ben olurum. Sürecimiz bellidir. Yapılacaklar bellidir. Zamanı geldiğince niyeti olan, bu önemli görevi üstlenmek isteyen arkadaşlarımız bu dileklerini gerekli mercilerimize iletirler. Teşkilatımız da buna karar verir” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Sarıalioğlu ise yaptığı konuşmada Of’a kazandırılan yatırımlara değindi. İlk günkü aşkla ve heyecanla çalışmalarına devam ettiklerini belirten Başkan Sarıalioğlu; “Of’umuza hizmet edebilmek için gece gündüz durmadan çalışıyoruz. Amacımız siz değerli halkımıza en güzel hizmetler sunmak, ilçemize en güzel yatırımları kazandırmaktır. Her seçimde bizlere desteğinizi arttırarak devam ettiniz. Bu teveccühünüz, bu desteğiniz devam ettiği sürece bizler de sizlere hizmet etmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Toplantı, İl Teşkilat Başkanı Uğur Aydın’ın ülke  ve yerel siyasete ilişkin bilgiler verdiği konuşmasının ardından son aerdi.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2020, 18:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
GÖKTÜRK
GÖKTÜRK - 2 yıl Önce

SAHİL YOLUNDAKİ GALERİLERİ VE KARGOLARI TAŞIYIP YOLU RAHATLATIN DEVAMLI BİR ŞERİT TIKALI.KAPALI PAZAR YERİ NE ZAMAN YAPILACAK.SIKLIKLA ELEKTRİKLER VE SULAR KESİLİYOR BU NE ZAMAN SONA ERECEK.BAŞARILAR DİLERİM

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21