Tellioğlu Vakfı’ndan geleneksel iftar

Tellioğlu Vakfı tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği Tellioğlu ailesinin yanı sıra çok sayıda davetliyi iftarda buluşturdu.

Tellioğlu Vakfı’ndan geleneksel iftar

Tellioğlu Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği bu yıl da Tellioğlu Ailesinin yanı sıra çok sayıda davetliyi bir araya getirdi.

 

Çamburnu Hancıoğlu tesislerinde düzenlenen yemeğe Trabzon Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan, Trabzon Alay Komutanı Okçin Akşit, Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Hayrat Kaymakamı Muhammed Şahin, İyidere Kaymakamı Orhan Altun, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Vakfın Kurucu Başkanı Temel Tellioğlu, Eski Başkan Emrullah Tellioğlu, Başkan İbrahim Tellioğlu, Memur Sen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, Siyasi Parti ilçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Daire Amirleri, İşadamları, Of Esnafı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Of Çarşıbaşı Camii Müezzini Ömer Tellioğlu hocanın Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan program ezanın okunmasıyla birlikte oruçların açılmasıyla devam etti.

 

Of Vaizi Hüseyin Güven hocanın yaptığı duanın ardından teşekkür konuşması yapan Vakfın kurucu Başkanı Temel Tellioğlu programa katılan tüm davetlilere teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayram Ali Tellioğlu
Bayram Ali Tellioğlu - 4 yıl Önce

Esselamun aleyküm.
Bu mübarek günde Tellioğlu ailesinin iftar yemeğine katılan siz değerli kardeşlerime teşekkürlerimi arz ediyorum.
Sağlıklı hayırlı uzun ömürler diliyorum.Saygılarımla.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21