Tellioğlu Vakfı’ndan Fırat ve Sarıalioğlu’na ziyaret

Tellioğlu Vakfı Başkanı Emrullah Tellioğlu, Gökçeoba Mahallesi Muhtarı Haan Tellioğlu ve Vakıf Yöneticileriyle birlikte Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nu ziyaret etti.

Tellioğlu Vakfı’ndan Fırat ve Sarıalioğlu’na ziyaret

Kısa bir süre önce yapılan kongrede yeniden başkanlığa seçilen Tellioğlu Vakfı Başkanı Emrullah Tellioğlu, Gökçeoba Mahallesi Muhtarı Haan Tellioğlu ve Vakıf Yöneticileriyle birlikte Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nu ziyaret etti.

 

Başkan Tellioğlu, Başkan Vekili Sultan Süha Tellioğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Tellioğlu ve Gökçeoba Mahallesi Muhtarı Hasan Tellioğlu ile birlikte Of Kaymakamı Eyüp Fırat'ı makamında ziyaret ettiler.

 

Samimi karşılama ile başlayan ve sıcak geçen sohbette. Vakıf Başkanı Emrullah Tellioğlu vakfın tarihini, kültür ve yardımlaşma adına yaptıkları etkinlikleri anlattı. Merkezi İstanbul'da olan vakfın Of şubesine genç, dinamik, heyecanlı ve arzulu bir yönetim kurulu oluşturduklarını dile getirdi.

 

Tellioğlu Vakfı olarak Eğitim, Yardımlaşma, Sosyal Faaliyetler, Kaynaşma Toplantıları, Seminerler gibi birçok projelerinin olduklarını dile getiren Vakıf Başkanı Emrullah Tellioğlu bu icraatlarda Kaymakamlığın da desteklerini beklediklerini söyledi.

 

Başkan Tellioğlu ve beraberindekiler 31 Mart’ta yapılan seçimlerde yeniden başkanlığa seçilen Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’na da hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Ziyarette Of'ta yapılması düşünülen Of 'un düşman işgalinden kurtuluşunu simgeleyen "DİRENİŞ ANITI" hakkında görüş alış verişinde bulunulurken Başkan Tellioğlu, Of' ta planlı ve şehirciliğin ön planda olduğu bir yapılaşmanın önemine değinerek trafik ve otopark sorunlarının çözülmesi ile daha yaşanabilir bir Of arzu ettiklerini dile getirdi.

 

Başkan Tellioğlu ve beraberindekiler Başkan Sarıalioğlu'na yeni dönemde yapacağı çalışmalar için başarılar dilediler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21