Tellioğlu Vakfı kahvaltıda buluşturdu

Of Tellioğlu Vakfı yönetimi tarafından düzenlenen Pazar kahvaltısında Vakıf üyeleri, Of’un İdari yöneticileriyle bir araya geldi.

Tellioğlu Vakfı kahvaltıda buluşturdu

Of Tellioğlu Vakfı, düzenlediği Pazar kahvaltısında Of’un idari yönetimiyle buluştu.

 

Vakıf Merkezinde düzenlenen kahvaltıya Of Kaymakamı Eren Arslan, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Neşet Daler, Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu, Vakıf Başkanı Emrullah Tellioğlu, Of Medya Derneği Başkanı Yüksel Yaşar, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Öztel, Ak Parti Of Belediye Başkan Aday Adayı ve Bölümlü Çay Fabrikası Müdürü Şerafettin Öztel ve Vakıf Yöneticileri katıldı.

 

Kahvaltıda konuşan Vakıf Başkanı Emrullah Öztel; “Bu güzel Pazar sabahında davetimize icabet ederek bizlerle birlikte olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Vakıf yönetimi olarak aldığımız karar gereği düzenleyeceğimiz kahvaltılarımızla Of’umuzun idari, siyasi ve sivil toplum temsilcileriyle bir araya gelmeyi amaçlıyoruz. Yapacağımız sohbetlerde Of’umuzun geleceğine dair fikir ve düşüncelerimizi paylaşmayı amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Of Belediye Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu ise yaptığı konuşmada genç neslin yetiştirilmesinde yaşanan sıkıntıları dile getirerek belediye olarak bir dizi çalışma başlattıklarını ve özellikle uyuşturucu konusuna değinerek ailelere önemli görevler düştüğünü ifade etti.

 

Of Kaymakamı Eren Arslan da yaptığı açıklamada; “Japonlar, eğitim çağındaki çocuklarını önce Hiroşima’ya götürüyor, ardından da hızlı trenleri gezdiriyor. Bizde de Çanakkale var. Ama aynı şeyi yapmıyoruz. Bizde yer altı zenginliği yok belki. Ama yerüstü zenginliğimiz var. 30 milyon gencimiz var. Genç neslimizi iyi yetiştirdiğimiz sürece gücümüze güç katarız. Bu düşünceler ışığında ilçemizdeki gençliğimizi en iyi şekilde yetiştirmek için mücadele ediyoruz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayram Ali Tellioğlu
Bayram Ali Tellioğlu - 7 yıl Önce

Sizler daha iyilere laiksiniz.
Sizler Akrabanıza,çevrenize,yakınlarınıza,fakir fukaralara ve özellikle geleceğimiz olan gençlere,öğrencilere yardım ve yatırım yaptığınızigörüp gözettiğiniz müddetçe AllahQta sizlere yardım edecek.
Allah her konuda sizlerin yar ve yardımcınız olsun.
Daha iyi hizmetler yapacağınıza inancımla saygılar sunuyorum.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21