TEKAYDER'den Öğretmenlere Kapadokya gezisi

TEKAYDER Of Temsilciliği tarafından düzenlenen gezi ile Of ve Dernekpazarı’nda görev yapan öğretmenler Aksaray, Nevşehir ve Kayseri illerinin tarihi ve turistik yerlerini ziyaret ettiler.

TEKAYDER'den Öğretmenlere Kapadokya gezisi
TEKAYDER Of Temsilciği öğretmenlere sosyal katkı sunmaya devam ediyor. Düzenlenen gezi ile öğretmenler Kayseri, Aksaray ve Nevşehir illerinin tarihi ve turistik yerlerini gezme fırsatı yakaladılar.
 
Aksaray’da kahvaltı yapan öğretmenler, Aksaray Ulu Camii, Eğri Minare, Somuncu Baba Türbesi, Ihlara Vadisi, Derinkuyu ve Yeraltı Şehri’ni ziyaret ettiler.
 
Aksaray’ın ardından Nevşehir iline geçen öğretmenler burada da Ürgüp, Göreme, Amanos ve Uçhisar’ı ziyaret ettiler.
 
Ziyaretin son durağı olan Kayseri ilinde Erciyes Dağı, Hunat Hatun Camii ve Kayseri'nin tarihi ve turistik yerlerinin gezen öğretmenler 3 günlük gezinin ardından Of’a döndüler.
 
Eğitimci arkadaşlarının hem senenin yorgunluğunu atmaya çalıştıklarını hem de ülkemizin güzellikler dolu bir bölgesini tanıma fırsatını bulduklarını belirten Tekayder Of Temsilcisi Osman Kılıç, geziye katılan öğretmenlere teşekkür etti.
 
Geziye katılan Sınıf Öğretmeni Hamit Küçükakyüz ilk defa derneğin gezisine katıldığını ve elinden geldiğince bundan sonraki gezilere katılacağını belirterek “gezdiğimiz şehirlerde bizleri ağırlayan hizmet kurumlarına ve gezide bizlere rehberlik yapan eğitim gönüllüsü öğretmen arkadaşlara teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
Dernek gönüllüsü Matematik Öğretmeni Recai Çatalkaya ise dernek olarak her zaman öğretmenlere yönelik sosyal faaliyetlerle eğitimcilerin yanında oldukları güzellikleri onlarla beraber yaşama ve onlara ulaştırma adına gayret içinde olduklarını belirterek katılımcılara teşekkür etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21