TEKAYDER’den Başkan Saral ve Müftü Onat’a teşekkür

Trabzon Eğitim Kültür Araştırma ve Yardımlaşma Derneği (TEKAYDER) Of Temsilciliği tarafından düzenlenen “Gençlik O’nu Okuyor” siyer yarışmasına katkıları nedeniyle Of Belediye Başkanı Murat Saral ve Of Müftüsü Recep Onat’a birer plaket takdim edildi.

TEKAYDER’den Başkan Saral ve Müftü Onat’a teşekkür

TEKAYDER Of Şubesi tarafından bu yıl Of’ta ilk defa düzenlenen ve 2800 öğrencinin katıldığı “Gençlik O’nu Okuyor” başlıklı Peygamberimiz konulu Siyer Bilgi Yarışması yapılmıştı.

 

Yarışmayı Of Belediyesi, Of Müftülüğü ve Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü de katkıları ile desteklemişti.

 

Dernek Yetkilileri Yarışmaya katkıları nedeniyle Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı, Of Müftüsü Recep Onat’ı ve Of Müftülük Şefi Ömer Faruk Çakır’ı makamlarında ziyaret ederek birer plaket takdim ettiler.

 

Katkıları nedeniyle Başkan Saral’a, Müftü Onat’a ve Şef Çakır’a teşekkür eden Tekayder Of Temsilcisi Osma Kılıç, “çok güzel bir organizasyonu Of olarak geride bıraktık. Of Belediye Başkanımız ve Of Müftülüğümüz organizasyondaki duruşu ile herkese örnek oldular. Bu organizasyonla Of’umuz kazandı. Yaklaşık 2800 öğrencimiz sınava katıldı. Bazı öğrencilerimiz kitapları 3-4 sefer okudular. Bazı öğrencilerimiz 2-3 farklı kaynaktan sınava hazırlandılar. Bu sayede Peygamberimizin hayatını tam manasıyla öğrenme fırsatı buldular. İnşallah öğrendiklerini de hayatlarında uygularlar ve işte o zaman asıl amaç hasıl olmuş olur. İnşallah gelecek yıl daha güzel bir organizasyonla güzel bir kutlu doğum yaşayacağız” diye konuştu.

 

Kılıç, organizasyona katkıları olan Of ilçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Adem Gündüzi ve İdris Kabahasanoğlu ile Of Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Kasap’a plaketlerinin dernek tarafından düzenlenen Kutlu Doğum programında verildiğini belirtti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
büyük abi
büyük abi - 9 yıl Önce

252.sayfa tam bir turnusol kağıdı oldu.sayın muftuden ve ilgili arkadaşlardan 252.sayfayla ilgili bişey duymamıştık.ama plaketleri ve medyayı görünce görüşlerinide anlamış olduk.

sedat kayaci
sedat kayaci - 9 yıl Önce

allah sizin hayrinizi versin insallah

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21