TEKAYDER öğretmenleri Kutlu Doğum’da ağırladı

Trabzon Eğitim Kültür Araştırma ve Yardımlaşma Derneği Of Temsilciliği tarafından geleneksel hale getirilen Kutlu Doğum etkinliği ile Of’ta görev yapan öğretmenler Onur Öğrenci Yurdunda ağırlandı.

TEKAYDER öğretmenleri Kutlu Doğum’da ağırladı

TEKAYDER Of Temsilciliği tarafından geleneksel hale getirilen Kutlu Doğum Buluşması Onur Öğrenci Yurdunda yapıldı.

 

Yaklaşık yüz öğretmenin katılımı ile gerçekleşen program, akşam yemeği ile başladı. Akşam namazından sonra Din Görevlisi Erol Hacısalihoğlu’nun kalpleri mest eden Kur’an-ı Kerim tilaveti ve sinevizyon gösteriminin ardından program, Eğitimini Mısır EL-Ezher üniversitesinde tamamlayıp Gümüşhane’de Din Görevlisi olarak görev yapan Tahsin Soytürk hoca “sıdk” konulu sohbeti ile devam etti.

 

Her yıl öğretmenlerle önemli gün ve gecelerde bir araya geldiklerini belirten Derneğin Of Temsilcisi Osman Kılıç, “2007 yılından beri öğretmenlerle beraber kutlu doğum programı yapıyoruz. Efendimizi biraz daha iyi anlamak ve eğitimcilerle beraber olup bu güzel anları onlarla paylaşıyoruz. Davetimize icabet ederek bizlerle olan değerli meslektaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu tarz etkinliklerimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Kılıç, organizasyonlarda her zaman kendilerinin yanında olan Onur Öğrenci Yurdu’na da teşekkür etti

 

Geceye katılan eğitimci Şenol Aydın programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Aydın, “eğitimcileri bu gibi programlarda buluşturan Tekayder Of Temsilciliğini kutluyorum. Hayra vesile olan, yapan gibidir. Gecemizin hayırlara vesile olması temenni ediyorum” ifadelerini kullandı

 

Of’ta düzenlenen Peygamberimizin Hayatının konu edinildiği “Gençlik O’nu Okuyor” Siyer bilgi yarışmasına katkı veren Of İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Adem Gündüz ve İdris Kabahasanoğlu ile Of Anadolu Lisesi Müdürü Mustafa Kasap’a Dernek Temsilcileri tarafından birer Plaket takdim edildi.

 

Gece programa katılan eğitimcilere hediye takdimi ile sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
erkan cevahir
erkan cevahir - 9 yıl Önce

maklubesiz olur mu yahu bu işler...ben valla hala 252. sayfadayım...ama iyi bir maklubeye büyün iddiamdan vazgeçebilirim...:)

büyük abi
büyük abi - 9 yıl Önce

aman kardeş fitne çıkarmayalım.bak her şey tıkırında.

fitnesavar
fitnesavar - 9 yıl Önce

büyük abim hoş geldin... büyük nefretlerden büyük aşklar doğarmış.. bence sen gizli gizli bu hizmet anlayışını seviyorsun... ama ya tanımamaktan ya da siyasi mülahazalarının baskın çıkmasından hep olumsuz bakıyorsun... bence oradaki insanları daha iyi tanımaya çalış.. ancak ..... önyargılarını bir tarafa iterek başla.... işlerini güçlerini bırakarak günün yorgunluğuna rağmen o insanlar O'nun sevgisiyle toplandılar... buradan başlayabilirsin...

büyük abi
büyük abi - 9 yıl Önce

fitnesever.ben allaha rasulune ehli beytine aşığım.burdan sizin maklubeye bişey düşmez.hem abi diyosun hem abi sözü dinlemiyosun.bu hizmette abilere itaat ilk şart değilmi.saygılar.

fitnesavar
fitnesavar - 9 yıl Önce

peygamber ve ehli beyte aşık olduğun için hizmet anlayışını da seviyorsun.. bak 2 3 aydır nasıl da takip ediyorsun her yapılanı.. büyük abi ismini kendine takmandan bile bunu çıkarabiliriz::)) saygılar...

büyük abi
büyük abi - 9 yıl Önce

o halde sende beni seviyorsun.kişi sevdiğiyle beraberdir.ben peygamber ve ehlibeytle haşr olma hayalıyle yaşıyorum..allahsenide sevdiklerinle haşr eylesin.
hizmet olmasın hezimet.ayık olmak lazım.ama sizler akil olmayı tercıh ettınız.akillerle beraber olmayı sectınız.dedımya kişi sevdikleriyle beraberdir.saygılar

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21