TDF’den Of Medya Derneği’ne ziyaret

TDF Başkan Vekili Hüseyin Ayaz ve Yönetim Kurulu Üyesi İdris Türk, Of Medya Derneği’ni ziyaret ederek Başkan Yüksel Yaşar ve Yönetim Kurulu Üyelerine başarılar dilediler.

TDF’den Of Medya Derneği’ne ziyaret
Trabzon Dernekleri Federasyonu (TDF) Başkan Vekili Hüseyin Ayaz, Yönetim Kurulu Üyesi İdris Türk ve Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Akın, Of Medya Derneği’ni ziyaret etti.

 

Dernek Başkanı Yüksel Yaşar, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Alkan, Serkan Kul ve Şefik Üstündağ’ın hazır bulunduğu ziyarette Federasyonun etkinlikleri hakkında bilgiler veren Başkan Vekili Hüseyin Ayaz; “Geçen yıl düzenlediğimiz çok sayıda etkinlikle hemşerilerimizle bir arada olduk. Bu yıl da yine planladığımız çok sayda etkinlikle hemşerilerimizi buluşturacağız. 1 Haziran’da 561. yılında İstanbul’ un Fethini dua, niyaz ve ardından horon ile Sultanahmet Meydanı’nda kutlayacağız. Federasyonumuzun geleneksel olarak gerçekleştirdiği dernekler arası halı saha futbol turnuvasının final maçı ve müzik şöleni 08 Haziran’da Güngören Yahya Baş Stadyumunda  yapılacak. Ayrıca Federasyonumuzun geleneksel iftar programı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayının ikinci haftası, cuma günü 11 Temmuz’da Zeytinburnu Sur restoranda gerçekleştirilecek. Trabzon’un Fethi’nin 553 yıldönümü nedeniyle 23-26 Ekim tarihleri arasında İstanbul- Feshane Kongre ve Kültür Merkezin de Kutlamaları ve Trabzon Tanıtım Günleri etkinlikleri ile hemşerilerimizle buluşacağız” ifadelerini kullandı.

 

Of Medya Derneği’ni ve Of’taki medyayı yakından takip ettiklerini belirten Yönetim Kurulu Üyesi İdris Türk; “Yüksel kardeşim bu işi yıllardır başarıyla sürdürüyor. İnşallah Of Medya Derneği’ni de başarılı bir şekilde yöneteceğine inanıyoruz. Bizler her ne kadar İstanbul’da olsak da bir yarımız buralarda. Memleketimizi sürekli takip ediyoruz. Burada medya ne kadar başarılı olursa Of’umuz da o kadar gelişir” diye konuştu.

 

Ayaz ve Türk’e derneğin kuruluş ve faaliyetleri hakkında bilgiler veren Başkan Yaşar, ziyaret nedeniyle mutlu olduklarını ifade ederek; “Değerli zamanlarınızı ayırarak bizlere dertleşme ve sohbet etme fırsatı verdiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
mehmet VURAL  İSTANBUL BAHCELİEVLER BELEDİYESİ
mehmet VURAL İSTANBUL BAHCELİEVLER BELEDİYESİ - 7 yıl Önce

Ne güzel bir tablo.Çok değerli Hüseyin AYAZ idris TÜRK ve Trabzonumuzun gençlik kolları başkanı ibrahim AKIN Of medya derneğinin değerli şahsiyetlerine Yüksel YAŞAR Ömer ALKAN Serkan KUL Şefik ÜSTÜNDAĞ beyefendilere orada bulunan tüm dostlara çalışmalarında başarılar dilerim

DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

ÇALİŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİM.SAĞLIKLI YILLAR.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21