TDF’den Başkan Saral’a ziyaret

Trabzon Dernekleri Federasyonu Yöneticileri Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı ziyaret ederek 26-29 Eylül tarihlerinde İstanbul Feshane’de düzenlenecek olan “Trabzon Günleri ve Fethin 552.yılı kutlaması etkinlikleri” hakkında bilgiler verdiler.

TDF’den Başkan Saral’a ziyaret

Trabzon Dernekler Federasyonu (TDF) Yöneticileri Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyarete Trabzon Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Demir, Başkan Vekilleri Hüseyin Ayaz ve Enver Yılmaz, Genel Sayman Üye Salih Zeki Durmuşoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri İdris Türk, Nurettin Çakmak ve Salim Şahin katıldı.

 

“26-29 Eylül tarihlerinde İstanbul Feshane’de düzenleyecekleri “Trabzon Günleri ve Trabzon’un 552. Fetih Kutlaması” etkinlikleri kapsamında Trabzon’un tüm resmi ve sivil toplum kuruluşlarını İstanbul’da buluşturmak istediklerini belirten Başkan Mustafa Demir, “Bu amaçla sizleri ziyaret etmek istedik. Sizler de bizleri kabul ettiniz. Sizlere teşekkür ediyoruz. Trabzon’umuzun en önemli ilçesi olan Of’umuzu da bu güzel etkinlikte aramızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

 

Ziyaretleri nedeniyle Başkan Demir ve yöneticilere teşekkür eden Başkan Saral, “Değerli başkanımız ve değerli yönetici hemşerilerimizi ağırlamak bizlere onur vermiştir. Etkinliklerden haberimiz vardı. Ancak program hakkında detaylı bilgimiz yoktu. Bu ziyaretle içeriği de öğrenmiş olduk. İstanbul bizler için önemli bir şehir. İstanbul’da yaşayan çok sayıda hemşerimiz var. Onlarla buluşmamıza vesile olacak böyle bir organizasyonda Of Belediyesi olarak bizler de yerimizi alacağız. İnşallah güzel bir etkinlik olacak. Organizasyonda emeği geçen başta siz değerli yöneticileri olmak üzere tüm TDF çalışanlarını kutluyorum ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ziyarette Başkan Demir Başkan Saral’a plaket takdim etti.

 

Of Kaymakamlığı’nı da ziyaret eden Başkan Demir ve beraberindekiler, Kaymakam Eren Arslan’ın izinde olması nedeniyle Kaymakam Arslan için hazırlanan plaketi Yazı İşleri Müdür Vekili Gülçin Kasapoğlu’na takdim ettiler.

 

TDF yönetimi Of’un yanı sıra Hayrat, Çaykara ve Dernekpazarı ilçelerini de ziyaret ederek Kaymakamları ve Belediye Başkanlarını etkinlikler hakkında bilgilendirdiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21