TDF Gençlik Kollarından Ankara’ya çıkartma

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları Üyeleri Ankara’ya yaptıkları çıkarma ile çok sayıda Milletvekilini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

TDF Gençlik Kollarından Ankara’ya çıkartma

Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları üyeleri 2012 yılından bu yana yapmış oldukları projeler ile Mayıs 2015 sonuna kadar planlanmış olan projelerini tanıtmak üzere Ankara’ya gittiler.

 

Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Akın, Gençlik Kolları Muhasibi Dilek Bulut, Gençlik Kolları Muhasip Yardımcısı Sinan Suiçmez, Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Abdulkadir Meriç, Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Enes Kurt ve Gençlik Kolları Basın Temsilcisi Mikrofondelisi Şenol Korkmaz’dan oluşan TDF Gençlik Kolları heyeti, Eski Bayındırlık ve İskan Bakanı MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, CHP Grup Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili M. Akif Hamzaçebi, Ak Parti Trabzon Milletvekili Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu, CHP Trabzon Milletvekili M. Volkan Canalioğlu, Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral, Ak Parti Trabzon Milletvekili Safiye Seymenoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay ve Ak Parti İstanbul Milletvekili Bülent Turan ile görüştü.

 

Milletvekilleri ile yapılan görüşmelerde, TDF Gençlik kollarının geçmişte yapmış oldukları ve önümüzdeki dönemde yapmayı planladıkları önemli projeleri hakkında detaylı bilgiler verdiler.

 

Kızılay Kan ve Kök Hücre Bağışı, Kanser Panelleri, Ramazan Kumanya Yardımları, Kalandar Etkinlikleri, TDF Gençlik Korosu, Folklor Ekipleri ve çalışmaları, Yetiştirdiğimiz değerlerimizden rahmetli sanatçımız Erkan OCAKLI’yı anma Programları, Yaşayan  Değerlerimizi Ziyaret ve Sanat geceleri, Ağrı Eleşkirt Ergözü İlkokuluna “Çocuklarımız Üşümesin Geleceğimiz Üşümesin” Giyim ve Kırtasiye Yardımı gibi programlar düzenlediklerini belirten Başkan Akın; 14 Ocak 2015 Çarşamba günü İstanbul-Haliç Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan sanatçımız Kemençe Üstadı Tahsin TERZİ’nin 20.sanat yılı Gecesi, 1 - 8 Şubat 2015 Poligon Atış Yarışması, 21 Şubat 2015 Taksim Meydanı Geleneksel Hamsi Günü ve “Kan – Kök Hücre (ilik bankası) bağışı” Etkinliği, 26 Şubat – 01 Mart 2015 tarihleri arasında Feshane Kongre ve Kültür Merkezinde gerçekleştirilecek olan “Trabzon’un Kurtuluşu ve Sivil Toplum Kuruluşları Tanıtım Günleri”  etkinliği, 5.Geleneksel Halı Saha Futbol Turnuvası, Kahramanmaraş Valiliği ve Kahramanmaraş Belediyesiyle birlikte düzenlenecek çalışma ile 2015 yılı Nisan ayında TDF Gençlik kollarından bir kafile 2 gün boyunca kardeş şehrimiz Kahramanmaraş’ın tarihi ve kültürel yerlerini ziyaret edecek ve aynı zamanda Maraşlı gençlerin de Trabzon’a gelmeleri sağlanarak Trabzon’da ağırlanmaları, 24-25 Mayıs 2015.Fatih Belediyesi ile birlikte Sultanahmet Amfi Tiyatroda İstanbul’un Fethinin 562. Yıl dönümü Kutlamaları, “İstanbul’un Fethini Tamamlayan Şehrin Çocukları, Fethini Tamamladıkları Şehri Selam, Dua ve Kan Bağışıyla Selamlıyor” gibi etkinlikleri düzenlemeyi planladıklarını söyledi.

 

Yaptıkları görüşmelerin fevkalade verimli geçtiğini ifade eden TDF Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Akın; “Yaptığımız ve yapacağımız projeleri anlatma fırsatını iyi değerlendirdik. Sayın Milletvekillerimizin bizlere göstermiş oldukları yakın ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

 

Gençlik Kolları üyeleri tarafından ziyaret anısına birer plaket takdim edilen Milletvekilleri de ziyaretten dolayı memnun ve mutlu olduklarını ifade ederek Gençlik Kolları üyelerine teşekkür ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
OF.
OF. - 7 yıl Önce

SAYIN YÖNETİCİ ESAS ZİYARET EDİLEN ESKİ BAKAN ERDOĞAN BAYRAKTARI YAZMAYI UNUTMUŞSUN EKLE.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21