Tapu Müdürü Ela İnsel göreve başladı

Of’taki bayan müdür sayısı artıyor. Malmüdürlüğü’nün ardından Tapu Müdürlüğüne de bir bayan müdür atandı. Müdür Ela İnsel göreve başladı.

Tapu Müdürü Ela İnsel göreve başladı

Of Tapu Müdürlüğü’ne Ela İnsel atandı.

Of’a gelerek görevine başlayan İnsel, Müdür olarak ilk görev yerinin Of olması nedeniyle mutlu olduğunu belirterek, “1997 yılında göreve başladık. Yaklaşık 16 yıldır görev yapıyorum. Çok sayıda il ve ilçede görev yaptım. Ama Müdür olarak görev yapmak Of’a nasip oldu. Of’un tabela nüfusu az görünse de ciddi bir şehir yapısı var. Yoğun bir şehir. İnşallah Of’a ve Oflulara güzel hizmetlerimiz olur” ifadelerini kullandı.

 

Müdür Ela İnsel Kimdir?

1978 Adana doğumlu olan İnsel, Ankara Gazi Üniversitesi Kadastro Meslek Yüksek Okulunu bitirdi. 1997 yılında Giresun Keşap Tapu Müdürlüğünde memur olarak göreve başladı. Giresun Merkez, Adana Karataş  ve Adana Merkez Tapu Müdürlüklerinde görev yapan İnsel, 2008 yılında Hatay Erzin’e Müdür Yardımcısı olarak atanan İnsel, Adana Ceyhan ve Balıkesir Balya’da görev yaptı. Açılan Müdürlük sınavını kazanan İnsel, Of Tapu Müdürlüğü’ne atandı. Evli olan İnsel’in eşi Özel bir bankanın Rize şubesinde görev yapıyor.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 9 yıl Önce

MÜDÜRE HANIM İLÇEMİZE HOŞ GELDİNİZ.YENİ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21