Taksi Duraklarının ilk ATM'si Ziraat Bankası’ndan

Of Belediyesi tarafından düzenlenen Taksi Duraklarının ilk ATM’si Ziraat Bankası tarafından hizmete açıldı.

Taksi Duraklarının ilk ATM'si Ziraat Bankası’ndan

Of Belediyesi tarafından kısa bir süre önce yapılan taksi ihalesinin ardından Taksi Durakları hizmete girmişti. Şehrin önemli noktalarına kurulan Taksi Duraklarında ATM odaları da bulunuyor.

 

Bankalara kiralanacak olan ATM’lerin ilk Ziraat Bankası tarafından kiralanarak hizmete açıldı.

 

Ziraat Bankası’nın son yıllarda yaygın Şube ağına bir de yaygın ATM (Otomatik Para Çekme Makinesi) ağını eklediğini belirten Of Şube Müdürü Habip Baltacı; “Bankamız Of, Çaykara, Hayrat ve Dernekpazarı’nda birer şube ile hizmet vermektedir. Ayrıca Of Merkez’de de ikisi para yatırmalı toplam 8 adet ATM ile hizmet veriyoruz. Of Belediyesi’nin Yeni Taksi Duraklarına ATM uygulamasına talip olduk” dedi.

 

Hem Belediyeye, hem de şehrin görüntüsüne olumlu katkı vermeyi amaçladıklarını belirten Baltacı; “Şehir merkezindeki hem insan, hem de trafik yoğunluğunu azaltmak, Of Belediyemizin ATM taksi durağı projesine destek vermek, vatandaşlarımıza daha yakın ve yaygın hizmet verebilmek için 7. ATM’mizi Çaykara yolu üzeri Of Teknoloji Fakültesi yanındaki Kredi Yurtlar Kurumu önüne kurduk.  8. ATM’mizi de vatandaşlarımızın sıkça kullandığı Of Devlet Hastanesi yeni acil girişi karşısına kurduk. Müşterilerimizin özellikle yeni kurulan ATM’lerimizi yoğun kullanmasını istiyoruz. Gelişen teknoloji ve altyapımız ile ATM’lerimiz 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Her türlü bankacılık işlemini yapabileceğimiz ATM’lerimizi sizlerin ayağına getirdik. ATM’lerimizden yapacağınız işlemlerin birçoğunda da ücret almıyoruz. Of ile beraber Bankamızın hizmet ağını da büyütmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21