SYDV Kurucu Müdürü Dursun Atalay emekli oldu

Dernekpazarı Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kurucu Müdürü olarak göreve başlayıp aralıksız 26 yıl hizmet veren Dursun Atalay emekliye ayrıldı.

SYDV Kurucu Müdürü Dursun Atalay emekli oldu

1992 yılında teşkilatlandırılan Dernekpazarı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Kurucu Müdürü Dursun Atalay emekliye ayrıldı.

 

26 yıl hizmetine son noktayı koyan Atalay’a mesai arkadaşları ve Mahalle muhtarları tarafından Arsin Deniz Yıldızı  Restaurantta bir veda yemeği düzenlendi.

 

Yemekte konuşan Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız, beraber çalıştıkları kısa süre içinde çalışmalarından memnun olduğunu, bu veda  programına iştirak edenleri gördükten sonra ne kadar büyük ve samimi bir  aile oluşturulduğunu anladığını ve gurur duyduğunu belirtti. Kendisine verdiği plaket sonrası da yeni yaşam dönemine kendisine başarılar diledi.

 

Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık da ilçeye verdiği hizmetler için Atalay’a teşekkür edip, emeklilik hayatını arzu ettiği gibi geçirmesini dileyerek plaket hediye  etti.

 

Kamu kurumu görevlileri, mahalle  muhtarları ve geceye iştirak edenler adına hazırlanan hediye de Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Dursun Bey Aydın tarafından kendisine takdim edildi. Aydın da hep uyum ve neşe  içinde görev yaptıklarını anlatarak emekliliğinde kendisine mutluluklar diledi.

 

Programın sonunda bir teşekkür konuşması yapan Atalay duygulanırken, görev süresince, adalet ilkesinden ayrılmamaya özen gösterdiğini, bu vesile ile  bazılarının taleplerine olumlu  karar veremediğini, huzur içinde görevini tamamlayıp ayrılmaktan gurur duyduğunu belirtti. Ayrıca güzel organizasyonu düzenleyenlere, programa katılarak kendini yalnız bırakmayanlara, Kaymakam Yıldız ve Başkan Aşık’a teşekkür ederek konuşmasını tamamladı.

 

Haber-Foto: Fahri Düzenli

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21