Sulukan ailesinin acı günü

Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Eski Müdürü Dursun Sulukan ve Özel İdare Eski Müdürü Sadullah Sulukan’ın kardeşleri merhum Mustafa oğlu Hasan Sulukan Ankara’da tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

Sulukan ailesinin acı günü

Of’un Yeni Mahalle sakinlerinden merhum Mustafa oğlu Hasan Sulukan (60) son yolculuğuna uğurlandı.

 

Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Eski Müdürü Dursun Sulukan, Özel İdare Eski Müdürü Sadullah Sulukan, Ali ve Fatih Sulukan ile merhumlar Halil ve Ekrem Sulukan’ın kardeşleri; Erdinç ve Erhan Sulukan’ın babaları olan olan Hasan Sulukan, Ankara’da tedavi gördüğü hastanede vefat etti.

 

1978 yılında Of Vergi Dairesinde memur olarak göreve başlayan Sulukan, sırası ile Rize, İzmit, Trabzon, Manavgat ve son olarak Ankara İli içinde vergi dairesi müdür yardımcısı Olarak görev yapmaktayken 18 Ocak’ta rahatsızlanarak Hastaneye kaldırıldı.

 

19 Ocak’ta Ankara Gazi Hastanesinde tedavi altına alındı. Ancak aynı gün akşam saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Sulukan evli ve 3 çocuk babası dır.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
raif hızal
raif hızal - 4 yıl Önce

kiymetli kardesimize rahmet diliyorum mekanı cennet olsun sulukan ailesının başısağolsun geride kalanlara ALLAH uzun ve sıhhatlı ömürler nasip etsin.

DURSUN SULUKAN EMEKLİ KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ OF
DURSUN SULUKAN EMEKLİ KAYMAKAMLIK YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ OF - 4 yıl Önce

BİRİCİK VE ÇOK DEĞERLİ KARDEŞİM HASAN SULUKAN ALLAHIN RAHMETİNE KAVUŞTU.OF İLÇESİNDE YAPILAN CENAZE TÖRENİNE YAKINDAN VE UZAKTAN GELEN TÜM VATANDAŞLARIMIZDAN ALLAH RAZI OLSUN. SEVGİ VE SAYGILARIMLA.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21