Soylu ve Albayrak Oflularla buluştu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak Ak Parti Of İlçe Teşkilatının düzenlediği programla Oflularla buluştular.

Ak Parti Of İlçe Teşkilatının düzenlediği Şubat Ayı Danışma Toplantısı Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın katılımlarıyla gerçekleşti.

 

Sahil Günbatımı Salonunda gerçekleşen Toplantıya Bakanların yanı sıra Ak Parti Trabzon Milletvekilleri Adnan Günnar ve Ayşe Sula Köseoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Ak Parti İl Başkanı Haydar Revi, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Ak Parti Of İlçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, Çevre İlçe Belediye Başkanları, Ak Parti İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları, Beleidye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

İlçe Başkanı Terzioğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan programda Of Belediye Başkanı Sarıalioğlu da Belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

 

Programda coşkulu bir konuşma yapan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu, DİSK Genel Kurulunda ve Meclis Plan ve Bütçe Komisyonunda yaşananlara değindi.

 

KANDİLİ BAŞINIZA YIKARIZ DEMİŞTİK

Yapılan çalışmalar ve ülke gündemine dair önemli açıklamalarda bulunan Soylu, “7 Haziran ve 1 Kasım seçimleri öncesinde sizleri her ziyaretimizde terör belasında kurtulacağımızı söylemiştik. İşte Bugün hamdolsun çok önemli bir noktaya geldik. Ülkemizden ve dış çevremizden terörü temizleyeceğiz. Buna kararlıyız. Kandili başınıza yıkarız demiştik. İşte bugün kandili balarına yıktık” dedi.

 

Bakanlığı döneminde Trabzon’a 9 defa geldiğini hatırlatan Soylu; “Ülkemiz için, Trabzon’umuz için, Of’umuz için diğer tüm ilçelerimiz için önemli çalışmalara imza atıyoruz. Trabzon’un Milletvekili arkadaşlarımızla sürekli birlikteyiz. Hepimizin ayrı ayrı takip ettiği görevler var. 4 Bakanımızın konuk olduğu Turizm toplantıları yaptık. Bugün Trabzonspor’umuz ile ilgili toplantımız vardı. Trabzonspor’u takip ediyoruz. Yatırımları takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

OF’A GELECEĞİM VE HERKESİ DİNLEYECEĞİM

Mecliste ve ülke genelinde yoğun bir çalışma temposu içinde olduklarını ifade eden Soylu; “Şu bütçe çalışmalarını tamamladıktan sonra inşallah bir gün Of’a geleceğim. Belediye Başkanımızla, İlçe Başkanımızla bir program yapacağız. Partide sabahtan akşama kadar, gerekirse 2 gün boyunca herkesi konuk edeceğiz. Kimin ne sorunu varsa, ne derdi varsa çözmek için çaba harcayacağız. Öyle seçimde sözünü verip giden vekil dönemleri bitti. Biz verdiğimiz her sözün arkasındayız ve verdiğimiz sözleri bir bir yerine getiriyoruz” diye konuştu.

 

ÇOK SICAK VE SAMİMİ KARŞILADINIZ

Trabzon’da doğmadığını ama Anne ve babasının memleketlerine bağlılığı nedeniyle kendilerinin de Trabzon’dan ve Of’tan hiç kopmadıklarını belirten Bakan Albayrak; “Bizi de bir evladınız kabul ettiğiniz için mutluyuz. Çok coşkulu, sıcak ve samimi bir karşılama yaptınız. Hepinizden Allah Razı Olsun” dedi.

 

İlçe Başkanı Terzioğlu, Başkan Sarıalioğlu ve Bakanlar Soylu ile Albayrak'ın konuşmalarının tamamı videolarımızda yayında.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

SAYIN BAKANLARIMIZ İLÇEMİZE HOŞ GELDİNİZ.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30