Soylu, Albayrak ve Kaya İstanbul’dan Çakır Kocaeli’den aday

İçişleri Bakanı Oflu hemşerimiz Süleyman Soylu ile Dernekpazarılı hemşerimiz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak İstanbul’dan milletvekili adayı oldular.

Soylu, Albayrak ve Kaya İstanbul’dan Çakır Kocaeli’den aday

24 Haziran Pazar günü yapılacak olan 27.dönem milletvekilliği seçimleri için partiler milletvekili adaylarını Yüksek Seçim Kuruluna sundu.

 

1 Kasım’da yapılan seçimlerde AK Parti’den Trabzon Milletvekili olan İçişleri Bakanı Oflu hemşerimiz Süleyman Soylu, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde İstanbul 2.Bölgeden 1.sıra adayı oldu.

 

Dernekpazarılı hemşerimiz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak da bir önceki seçimde olduğu gibi yine İstanbul’dan 2.Bölgeden 1.sıra adayı oldu.

 

Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Hayratlı hemşerimiz Erol Kaya da İstanbul 1.Bölgeden 4.sıradan yeniden aday oldu.

 

1 Kasım seçimlerinde Kocaeli’den Milletvekili seçilen Oflu hemşerimiz Sami Çakır, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Kocaeli’den 5.sıradan yeniden aday oldu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN-EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 3 yıl Önce

DEĞERLİ HEMŞERİLERİM MİLLETVEKİLLİĞİ ADAYLIĞINIZ DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE HAYIRLI VE UĞURULU OLUR.YOLUNUZ AÇIK OLSUN İNŞALLAH.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21