Sonel’den, yol işçilerine kebab ve baklava ikramı

Of Kaymakamı Tuncay Sonel, Of – Çaykara yolunda çalışan yol işçilerine Adana Kebabı ve baklava ikram etti.

Sonel’den, yol işçilerine kebab ve baklava ikramı
banner71
Of Kaymakamlığı tarafından ihalesi yapılarak çalışmalara başlanan ve bir bölümü bitirilerek halkın hizmetine sunulan Of-Çaykara yolunun 14 km’lik kısmındaki yol çalışmasında görevli yol işçilerine Of Kaymakamı Tuncay Sonel tarafından Adana Kebabı ve Baklava ikram edildi.  
 
Ulaştırma Bakanlığınca Finansmanı sağlanan, Of Kaymakamlığı tarafından ihalesi yapılan, Karayolları Bölge Müdürlüğü teknik personeli tarafında kontrolü yapılan Of – Uzungöl yolunun Cumapazarı’na kadar olan 14 km’lik duble yol, altyapı ve üstyapı işlerinin ikinci bölümünün bitirilmesi için çalışmalar yoğun bir şekilde devam ediyor.
 
Turizm yolu olması nedeniyle yapılan çalışmaları sık sık yerinde takip eden Of Kaymakamı Tuncay Sonel, çalışmalardan dolayı, yüklenici firmaya, Karayolları ekibine ve yol çalışmasında emek veren tüm işçilere teşekkür etti.
 
Kaymakam Sonel, olumsuz hava koşullarına rağmen işçilerimizin göstermiş olduğu azim ve gayret neticesinde, “çok şükür yolumuzu Taşhanpazarı’na kadar tek taraflı olarak halkımızın hizmetine sunduk. Diğer bölümümüzün bitirilmesi için çalışmalarımıza aynı sürat ve kararlılıkla devam ediyoruz. Çalışmalardan nedeniyle oluşan olumsuzluklar dolayı vatandaşlarımızdan özür diliyoruz. Bizleri mazur görmelerini ve biraz daha sabretmelerini istiyoruz” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdullah AKSOY
Abdullah AKSOY - 10 yıl Önce

Sayın kaymakamıma selamlar,aman o işçileri iiyi çalıştır,bu yoldan çok çektik,arabalarımızın kırılmadık yanı kalmadı.Sağolasın halkın kaymakamı.

Nevin Söyüt Yalçınkaya
Nevin Söyüt Yalçınkaya - 10 yıl Önce

Varmı Böyle Kaymakam yaaa gurur duyuyorum şahsen.başka biri olsa değil işçilerle aynı sofrada oturmak zar zor konuşur.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21