Sondaj makinesine çarptılar 1 ölü 2 yaralı

Ballıca 1 Köprüsü’nün girişinde park halindeki sondaj makinesine çarpan araçta bulunan Sefa Er (17) vefat ederken araç sürücüsü Serdar Şahin ile araçtaki Ramazan Er yaralandı.

Sondaj makinesine çarptılar 1 ölü 2 yaralı

Akşam saatlerinde Ballıca 1 köprüsünde meydana gelen kazada 17 yaşındaki Sefa Er hayatını kaybederken araçta bulunan sürücü Serdar Şahin (24) ve Ramazan Er (23) yaralandı.

Edinilen bilgilere göre Yazlık Mahallesi nüfusuna kayıt olan Sefa Er, abisi Ramazan Er ve Sedar Şahin, Çamlı Petrol’ün bulunduğu alandaki kafede çay içip sohbet ettiler.

Of’a gelmek için Sürücü Serdar Şahin yönetimindeki 61 SF 951 plakalı araçla Dumlusu Kavşağından dönüş yapıp Of istikametinde ilerleyen araç, Ballıca 1 Köprüsünün bulunduğu alanda anayoldan çıkıp köprü girişi için kullanılan yan yolu kullandı.

Yol kenarında park halinde bulunan sondaj makinesini fark edemeyerek makineye çarpan araçta sürücü Serdar Şahin ile Ramazan Er ve Sefa Er yaralandı.

Of Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Sefa Er hayatını kaybederken Serdar Şahin ile Ramazan Er'in Trabzon’a sevk edildiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2020, 10:19

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21