‪Solaklı Vadisi Projesi çalışmalarını incelediler

Kaymakam Fırat, başkanlar Sarıalioğlu ve Terzioğlu ile birlikte Solaklı Vadisi Rekreasyon Projesi kapsamındaki çalışmaları yerinde inceledi.

‪Solaklı Vadisi Projesi çalışmalarını incelediler

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu ile birlikte Solaklı Vadisi Rekreasyon Projesi kapsamındaki çalışmaları yerinde inceledi.

 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatlarıyla Trabzon Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı tarafından projelendirilen ve yapımı üstlenilen “Of Solaklı Deresi Kıyı Şeridi Peyzaj uygulama İşi” kapsamında Solaklı İrfanlı Köprüsü ile Sanayi Köprüsü arasındaki mesafede deren her iki yakasında peyzaj uygulaması yapılıyor.

 

Oturma, dinlenme, seyir terasları ve yürüyüş alanlarının yapılacağı projede çalışmaları yerinde inceleyen Kaymakam Fırat, başkanlar Terzioğlu ve Sarıaloğlu, yüklenici firma yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.

 

Çalışmaların günden güne hızlı bir şekilde ilerlediğini belirten Başkan Sarıalioğlu; “İçimizi ferahlatan, ufkumuzu açan, huzurumuzu artıran, yaşama aşkımızı, şevkimizi, heyecanımızı çoğaltan bir çevre inşa etmek için durmak yok. Daha güzel bir Of için aşkla çalışacağız” ifadelerine yer verdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21