Solaklı Fen Lisesi eğitime erken başladı

Solalı Fen Lisesi bünyesinde açılan üniversiteye hazırlık kurslarını ziyaret eden Müdür Kabahasanoğlu; Solaklı Fen Lisesi’nin ilk mezunları olacak olan öğrencilere moral ve motivasyon verdi.

Solaklı Fen Lisesi eğitime erken başladı
banner71

Of’un en önemli eğitim kurumlarının başında gelen Solaklı Fen Lisesi gelecek yıl yapılacak olan üniversite sınavına yönelik olarak çalışmaların startını erken verdi. Yazın sıcaklığına aldırış etmeyen öğrenciler, geçen hafta başlayan kurslara tam kadro katılarak kendilerinden beklentilerin farkında olduklarını ortaya koyuyorlar.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu Solaklı Fen Lisesinde açılan üniversiteye hazırlık kurslarına katılan öğretmen ve öğrencilere moral ve motivasyon ziyaretinde bulundu.

 

Müdür Kabahasanoğlu ziyarette ilk olarak okul idarecileri ve öğretmenlerle birlikte kahvaltı yaparak fedakarlıkları nedeniyle kendilerine teşekkür etti. Kabahasanoğlu ayrıca kahvaltıdan sonra sınıflara girerek öğrencilerle bir süre sohbet ederek onlara bazı hatırlatmalarda bulundu.

 

Yaz sıcağında gelecekleri için fedaarlı yaparak kursa katılan öğrencilere teşekkür eden Müdür Kabahasanoğlu; “Öncelikli olarak yazın bu sıcağında yaşıtlarınız tatil yaparken sizler geleceğiniz adına kararlı duruş sergileyerek sizler için açılmış olan kurslara katılmanız nedeniyle sizleri tebrik ediyorum. Solaklı Fen Lisesi olarak sizler bizim bu yıl ilk mezunlarımız olacaksınız. O nedenle okulumuz adına, ilçemiz adına, ülkemiz adına hatta insanlık adına sizlerden önemli başarışlar bekliyoruz. Bizler size inanıyor ve güveniyoruz. Zaten gözlerinizdeki ışıktan başarılı olacağınızı şimdiden görüyoruz. Ziyaretimizin amacı da; bir eksiğiniz, bir ihtiyacınız, bir sıkıntınız olup olmadığını sormak, giderilmesine çalışmak ve her zaman yanınızda olduğumuzu ifade etmek içindir. Ülkemizin ve insanlığın sizlerin çalışmanıza ihtiyacı var. Bugün yeryüzünde yaşanan acı, gözyaşı, savaş ve adaletsizlikleri yarın sizler düzelteceksiniz inşallah. Yeryüzüne barışı ve kardeşliği sizler getireceksiniz. Bu şuur ve kararlılıkla çalışıp; kendiniz, aileniz, ülkeniz ve insanlık için çok çalışmalısınız. Sizlerin daha başarılı ve mutlu olmanız için çalışan, bu kursları düzenleyen başta okul idarecilerinize, öğretmenlerinize, ailelerinize teşekkür ediyor, hepinize Rabbimden sağlıklı ve başarılı günler diliyorum” diyerek düşüncelerini ifade etti. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21