SGK Müdürlerinden Kaymakam Arslan’a ziyaret

Sosyal Güvenlik Kurumu Trabzon İl Müdürü Musa Bulut ve İlçe Merkez Müdürleri Of Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.

SGK Müdürlerinden Kaymakam Arslan’a ziyaret

SGK Trabzon İl Müdürü Musa Bulut ve İlçe Merkez Müdürleri Of Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Of Kaymakamı Eren Arslan: “2010 yılında hizmete açılan ve Of, Çaykara, Dernekpazarı ve Hayrat İlçelerine hizmet vermekte olan SGK Merkez Müdürlüğümüz halkımız için çok önemli bir hizmeti yerine getirmektedir. Bu hizmetin verilmesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Trabzon’da 4 ilçede bulunan SGK Merkezlerini sık sık ziyaret ettiklerini ve aksaklıkları yerinde tespit ederek çözüm yollarını ürettiklerini belirten Trabzon Sosyal Güvenlik Müdürü Musa Bulut; “Of’ta yeni yapmayı planladıkları hizmet binası için sayın Kaymakamımızla görüş alışverişinde bulunduk. İnşallah kısa sürede atacağımız adımlar ile yeni hizmet binamızı Of’a kazandıracağız dedi.

 

Ziyarete, İl Müdürü Musa Bulut’un yanı sıra Müdür Yardımcısı Orhan Öztürk, Of Merkez Müdürü Ahmet Altunsoy, Araklı Merkez Müdürü Mustafa Köse ve Beşikdüzü Merkez Müdürü Hasan Çolak katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21