Serince Şehit Fahrettin Yavuz İHO’dan okullara ziyaret

Serince Şehit Fahrettin Yavuz İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri Of Gençlik Merkezi, Ulusoy Lisesi ve Of Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ettiler.

Serince Şehit Fahrettin Yavuz İHO’dan okullara ziyaret

Serince Mahallesi’nde eğitim veren Şehit Fahrettin Yavuz İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf öğrencileri “Gençlik Geleceğimizdir” projesi kapsamında Of’taki bazı kurum ve okulları ziyaret ettiler.

 

Of Gençlik Merkezini ziyaret eden öğrencileri Gençlik Merkezinde Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel ve Of Gençlik Merkezi Müdür Yardımcısı Hasan Baştan karşıladı. Gençlik Merkezi hakkında öğrencilere bilgi veren Müdür Demirel öğrencileri boş zamanlarını değerlendirmek için Of Gençlik Merkezine davet etti.

 

Gençlik Merkezinin ardından geleceklerindeki okuyabilecekleri ve tercih etmek istedikleri okullar hakkında bilgi edinmek için okul ziyaretlerini gerçekleştirdiler.

 

Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy MTAL’yi ziyaret eden öğrencilere Okul Müdürü Hakan Berber’in okul hakkında verdiği bilgiler ve Müdür Yardımcısı Yüksel Gül’ün okulun bölümlerini öğrencileri gezdirerek tanıtmasından ve ilgisinden memnun kaldılar.

 

8.sınıf öğrencilerinin “liseleri yerinde tanıyalım” kapsamında Of AİHL’yi ziyaret etti. İmam Hatip Lisesinde öğrencileri nezaket ve samimiyetle karşılayan Okul Müdürü Sedat Gül ve ekibi Serince Fahrettin Yavuz İHO öğrencilerine İmam Hatiplilik şuur, misyon ve vizyonunu öğrencilere aktarması öğrencilerde olumlu izler bıraktı.

 

Okul Müdürü Ali Cerrah yaptığı açıklamada; “Bizler geleceğimiz olan öğrencilerimizin gelecekte daha bilinçli tercihler yapmaları için onları kurum ziyaretlerine götürdük. Ziyaret ettiğimiz Gençlik Merkezindeki Özcan Demirel müdürümüze, Hasan Baştan Müdür Yardımcımıza hassaten teşekkür ederim. Yine HMB Ulusoy MTA Lisesindeki karşılama ve nezaketleri nedeniyle Okul Müdürü Hakan Berber’e

okul tanıtımı ve ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimize bir ülkenin savunma sanayisinden, denizciliğine mobilyasından, inşaatına, yazılım ve robot yapımından motor ve elektrik donanımına hulasa evlerimizde kullandığımız basit araç gerece kadar her alanda tam bir doyum sundular. Özellikle bizlere sabırla katlanıp yaklaşık iki buçuk saat gezdiren müdür yardımcısı Yüksel Gül hocamıza tüm öğrencilerim adına çok teşekkür ediyorum her şey çok güzeldi” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21