Sendikacılar kahvaltıda buluştu

Memursen Konfederasyonuna bağlı sendikaların Of Temsilcileri kahvaltıda bir araya gelerek fikir alış verişinde bulundular.

Sendikacılar kahvaltıda buluştu

Memur Sen Konfederasyonuna bağlı olarak Hizmet veren sendikaların Of Temsilcileri, Diyanet-Sen Of Temsilcisi Cahit Erdoğan’ın düzenlediği kahvaltıda bir araya geldiler.

 

Kahvaltıya Bem-Bir-Sen (Belediye ve Özel idare Çalışanları Birliği Sendikası) Of Temsilcisi Yüksel Yaşar,  Büro Memur-Sen (Büro Memurları Sendikası) Of Temsilcisi Dursun Ali Soylu, Diyanet-Sen (Türkiye Diyanet ve Vakıf Gönüllüleri Sendikası) Of Temsilcisi Cahit Erdoğan ile Diyanet Sen üyeleri katıldı.

 

Kahvaltıda konuşan Cahit Erdoğan, davetlerine icabet eden Yüksel Yaşar’a, Dursun Ali Soylu’ya ve Diyanet Sen Üyelerine teşekkür etti.

 

Diyanet Sen Of Temsilcisi olarak her ay düzenli olarak bir araya geldiklerini belirten Erdoğan; “Bu ayki toplantımıza Of Belediyemizde görev yapan Bem-Bir-Sen Of Temsilcimiz Yüksel bey ve Vergi Dairemizde görev yapan Büro Memur-Sen Of Temsilcimiz Dursun Ali bey de katılarak bizleri onurlandırdılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Sağlık Sen Of Temsilcimiz Selman bey ve Eğitim-Bir-Sen Of Temsilcimiz Cevdet bey katılamadılar. Aynı Konfederasyona bağlı sendikalar olarak bir araya gelerek sendika dayanışması sağlamayı amaçlıyoruz. Çay mevsimi nedeniyle bu ayki toplantımıza katılım düşük oldu. İnşallah gelecek aylarda daha çok üyemizle bir araya gelerek sorunlarımız paylaşmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Davetleri nedeniyle Erdoğan’a teşekkür eden Bem-Bir-Sen Of Temsilcisi Yüksel Yaşar; “Cahit Hocam güzel bir birliktelik başlatmış. Farklı kurumlarda çalışan aynı sendikanın üyeleri olarak bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunmak önemli. Belde Belediyelerimizde az üye bulunduğundan 30 Mart öncesinde sendikacılıkla çok ilgili değildik. Ancak Beldelerimizin kapanmasının ardından Of Belediyesi bünyesinde toplandık. Yeni görev yerimizde 45 memur arkadaşımız var. İl Başkanlığımız bizi iş yeri temsilcisi olarak atadı. Üye çoğunluğu farklı bir sendikada idi. Kolları sıvayıp göreve başladık ve arkadaşlarımızın teveccühü ile çoğunluğu sağladık. İnşallah bundan sonra daha çok çalışarak tüm üye arkadaşlarımızın sorunlarının çözümüne atkı sağlamaya çalışacağız” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21