Semerkand Vakfı’ndan Of Protokolüne ziyaret

Semerkand Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of Müftüsü Recep Onat ve Emniyet Müdürü Taner Ulutaş’ı ziyaret ettiler.

Semerkand Vakfı’ndan Of Protokolüne ziyaret

Semerkand Vakfı Karadeniz Bölge Başkanı Metin Yapıcı ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of Müftüsü Recep Onat ve Emniyet Müdürü Taner Ulutaş’ı ziyaret ettiler.

 

İlk ziyaretlerini Kaymakam Arslan’a yapan Vakıf Yöneticileri, Faaliyetleri hakkında Kaymakam Arslan’a bilgiler verdiler.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Arslan; “Toplumun ihtiyaç duyduğu alanlarda her türlü sosyal sorumluluk projeleri içersinde yer alan, ilçemizde ve ülkemizde eğitime sağladıkları destek ile milli ve manevi değerlerin korunması noktasında gösterdikleri örnek çalışmalardan dolayı sayın başkanımız nezdinde tüm vakıf üyelerine teşekkürlerimi sunuyorum. Yapacak oldukları çalışmalarında üstün başarılar diliyorum” dedi.

 

Başkan Metin Yapıcı, Başkan Yardımcısı Ahmet Türk, Of Vakıf Başkanı Zafer Pekşen ve Of Kuzey Yıldızı Derneği Başkanı Turgay Kar’ın eşlik ettiği ziyarette Başkan Yapıcı tarafından Kaymakam Arslan’a çeşitli hediyeler takdim edildi. 

 

Başkan Saral’dan hurma ve zemzem

Of Belediye Başkanı Murat Saral’ı makamında ziyaret eden Vakıf Yöneticilerine Başkan Saral tarafından hurma ve zemzem ikram edildi.

 

Çalışmaları hakkında Başkan Saral’a bilgiler veren Vakıf Yöneticilerine teşekkür eden Başkan Saral; “Türkiye’de ve Dünyada Semerkand Vakfının çalışmalarının ne şekilde olduğunu takip ediyorum. Hac ziyaretinde Semerkand Vakfına bağlı hac organizasyonu yapan Semerşah’ın yaptığı faaliyetleri bire bir gördüm. Semerkand vakfını bu ve benzeri hizmetlerinden ötürü tebrik ediyorum. Allah(cc) hizmette bulunanların yar ve yardımcısı olsun” dedi.
 

Halka hizmet edene yardımcı oluruz
Of Müfüsü Recep Onat’ı da makamında ziyaret eden Vakıf Yöneticileri, Müftü Onat’a da çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

 

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren Müftü Onat; “Semerkand Vakfı’nın faaliyetlerini ve ilçemizdeki Semerkand vakfı çalışanlarının yaptıkları hizmet çalışmalarını takip ediyorum. Yapılan faaliyetlerle birlikte -Halka Hizmet Hakka Hizmettir- düşüncesinde olan herkese yardımcı oluruz” diye konuştu.

 

Vakıf Yöneticileri tarafından Müftü Onat’a çeşitli kitap ve hediye takdim ettiler.

 

Son Durak Emniyet
Semerkand Vakfı Yöneticilerinin son ziyaret durağı İlçe Emniyet Müdürlüğü oldu. Müdür Taner Ulutaş’ı makamında ziyaret eden Vakıf yöneticileri, Müdür Ulutaş’a da çalışmaları hakkında bilgiler veridler.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu belirten Ulutaş, “Semerkand Vakfı, halkımız için önemli hizmetler ve faaliyetler yürütmektedir. Başarılı çalışmalarını nedeniyle sizleri kutluyorum” dedi.

 

Vakıf yöneticileri Müdür Ulutaş’a da çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21