Şehit Polis Necmi Çakır şahadetinin 4.yılında anıldı

5 Kasım 2015 tarihinde PKK’lı teröristler tarafından Şehit edilen Özel Harekâtçı Polis Memuru Necmi Çakır, şahadetinin dördüncü yılında düzenlenen hatim programı ile anıldı.

Şehit Polis Necmi Çakır şahadetinin 4.yılında anıldı

5 Kasım 2015 tarihinde Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde PKK’lı teröristler tarafından  Şehit edilen Özel Harekâtçı Polis Memuru Necmi Çakır, şahadetinin dördüncü yılında Sıraağaç Mahallesi Merkez Camii’nde düzenlenen hatim programı ile anıldı.

 

Hafız öğrencilerin ve programa katılan vatandaşların Kur’an-ı Kerim’i hatmetmesinin ardından Aşrı Şerif ve ilahilerin okunduğu program, Of Müftüsü Hüseyin İspiroğlu’nun hatim duası ile sona erdi.

 

Cemaatle kılınan yatsı namazının ardından Cami çıkışında hatmi şerife katılan cemaate lokum ve şeker ikramı yapıldı.

 

Programa Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, Trabzon Emniyet Müdürü Metin Alper, Garnizon Komutanı Tanju Tanrıverdi, İlçe Emniyet Müdürü Gürkan Demirkan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Memursen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş, Ak Parti Of İlçe yöneticileri, MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz ve yöneticileri, Müftü Hüseyin İspiroğlu, Trabzon’dan gelen bir grup Özel Harekatçı Polis Memuru, Of İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis ve Bekçileri ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21