Şehit Öğretmen Ali Bulut’un yeni müdürü Osmanoğlu

Of Merkez Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu’nun müdürlüğüne atanan Yaşar Osmanoğlu görevine başladı.

 Şehit Öğretmen Ali Bulut’un yeni müdürü Osmanoğlu

Of Merkez Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu’nun müdürlüğüne İsmail Yıldırım İlkokulu Müdür Yardımcısı Yaşar Osmanoğlu atandı.

 

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bu yıl uygulamaya konan rotasyon kapsamında okullarda 4 yıl ve üzerinde görev yapan müdür ve müdür yardımcılarının görev yerleri değiştirildi.

 

Uygulama kapsamında Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu’nun Müdürü Hamdi Abdik de başka bir göreve atandı. Müdür Abdik’in okuldan ayrılması nedeniyle bir süreden beri boş olan Müdürlüğe İsmail Yıldırım İlkokulu’nun Müdür Yardımcısı Yaşar Osmanoğlu atandı.

 

Osmanoğlu’nu ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, kendisine yeni görevinde başlarılar diledi.

 

Yaşar Osmanoğlu Kimdir?

1971 yılında Of’un Saraçlı Köyü´nde doğan Osmanoğlu, İlkokulu köyünde, Orta ve Lise öğrenimini Taşhan Lisesi´nde tamamladıktan sonra 1990 yılında 100.Yıl Üniversitesi Eğitim Yüksekokulu´ndan mezun oldu. 1991 yılında Siirt Eruh´ta başladığı öğretmenlik hayatında İzmit Körfez Y.Hereke İlköğretim Okulu Müdür Yardımcılığı, Akçaabat Çamlıca İlkokulu Müdürlüğü, Of Mikdat Sarıalioğlu İlköğretim Okulunda Sınıf Öğretmenliği ve 28 Şubat İlköğretim Okulu’nda Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Osmanoğlu, 2014 yılı başında İsmail Yıldırım İlkokulu Müdür Yardımcılığı görevine atanmıştı. İktisat Fakültesi Kamu Yönetimini de bitiren Osmanoğlu evli ve 4 çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

yeni görevinde başarılar dilerim.

Yaşar ÇAKIR
Yaşar ÇAKIR - 7 yıl Önce

Hocam hayırlı olsun.Yeni görevinizde başarılar diliyorum.Körfezden selam ve sevgiler.

murat
murat - 7 yıl Önce

çok kral adamdır

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21