Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu yemekte buluştu

Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu, başka okullara tayin olan öğretmenler için düzenlenen veda yemeğinde okul öğretmenleri ve aile birliği üyeleri bir araya geldi.

Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu yemekte buluştu

Of Merkez Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu tarafından düzenlenen yemekte okula aile birliği üyeleri ile okulun idareci ve öğretmenleri bir araya geldi.

 

Çamburnu Hancıoğlu Restoran’da düzenlenen yemeğe Okul Müdürü Yaşar Osmanoğlu, Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel Yaşar, Başkan Yardımcısı Ümit Arslan, Okul Müdür yardımcıları ve öğretmenler katıldı.

 

Yemeğin ardından düzenlenen plaket töreninde başka okullara tayinleri çıkan Okul Müdürü Hamdi Alkan, Öğretmenler Ümran Çakır, Vahdettin Özdağcı, Cemal Kızıltay, Nurettin Keskin, Yusuf Alkan ve Muhammet Beşer’e hizmetleri nedeniyle birer plaket takdim edildi.

 

Hizmetleri nedeniyle veda eden öğretmenlere teşekkür eden Müdür Osmanoğlu; “Müdür ve öğretmen arkadaşlarımızla çalışma fırsatımız olmadı. Ama eminim ki okulumuzun başarısı için emeklerini esirgemediler. Yeni okullarında da başarılı olacaklarına inanıyorum. Emekleri nedeniyle kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Aile Birliği Başkanı Yüksel Yaşar da okulun başarısı için mücadele eden tüm idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.   

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 5 yıl Önce

TÜM MÜDÜR VE ÖĞRETMEN ARKADAŞLARIMA YENİ GÖREVLERİNDE BAŞARILAR, SAĞLIK VE MUTLULUKLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30