Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu velileri toplandı

Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulunda düzenlenen veli toplantısında yeni dönem Okul Aile Birliği yönetimi belirlendi.

Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu velileri toplandı

Eğitim Öğretim sezonunun başlamasının ardından oklularda okul aile birliği yönetimleri de belirlenmeye başladı. 700’ü aşkın öğrencisi ile Of’un en büyük ilkokulu olan Of Merkez Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu da 1.dönem veli toplantısını yaptı.

 

Toplantıda konuşan Okul Müdürü Yaşar Osmanoğlu; “Yeni dönem okul aile birliğimizi seçmek ve okulumuz çalışmaları hakkında sizleri bilgilendirmek için buradayız. Ben özellikle geçmiş yönetime teşekkür ediyorum. Onların katkılarıyla güzel işler başardık. Bizim burada toplanma amacımız okula katkı sağlayabilecek, okulda eksik gördüğü noktaları söyleyebilecek ve bize de yardımcı olabilecek velileri belirlemektir. Öncelikle amacımız çocuklarımızı öğretmekten çok eğitmektir. Çocuklar derslerini bir şekilde öğreniyor zaten. Fakat esas olan bu yaşlarda onları iyi eğitebilmektir. Bunun için de sizlerin yardımına ihtiyacımız var”  dedi.

 

Üç dönemdir okul yönetiminde bulunduğunu ifade eden Okul Aile Birliği Başkanı Yüksel Yaşar; “Üç dönemdir Okulumuzun Aile Birliği yönetiminde görev almaktayız. Öncelikle okul müdürümüze, öğretmenlerimize ve tüm yönetime teşekkür ediyorum. Bizlere güzel bir çalışma fırsatı ve eğitime katkı fırsatı sundukları için. Amacımız okulumuzu biraz daha iyi hale getirebilmektir. Bunun için yaz tatilinde bile okul müdürümüzle birlikte esnaf arkadaşlarımızı, dostlarımızı ziyaret ettik. Katkı sunanlara teşekkür ettik, yeni katkı sunabilecek arkadaşlar belirledik. İnşallah bu yıl boyunca da okulumuza katkı vermeye devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Okul Aile Birliği Yönetimine katılacak yeni üyelerin belirlenmesinin ardından toplantı sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21