Şehit anneleri ile yetim ve öksüzlerin bayram sevinci

Of Kaymakamı Eren Arslan ve Of Belediye Başkanı Murat Saral, Şehit aileleri ile yetim ve öksüzleri evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Şehit anneleri ile yetim ve öksüzlerin bayram sevinci

Ramazan Bayramı nedeniyle Of’un üst düzey yönetimi belde ve köylerdeki şehit aileleri ile yetim ve öksüzleri ziyaret ettiler.

 

Ziyaretlere Of Kaymakamı Eren Arslan, Of Belediye Başkanı Murat Saral, Jandarma Komutanı Üsteğmen Neşet Daler, Savcı Serkan Temizkan, Askerlik Şube Başkanı Mustafa Tosçalı, Emniyet Müdürü Taner Ulutaş, Vakıf Müdürü Murat Çakır ve MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu katıldı.

 

Şehit Er Mehmet Karaca ile Şehit Polis Memuru Hüsnü Uyan’ın Kaban Mahallesi’ndeki ailelerini ziyaret eden protokol üyeleri, Şehitlerin anneleri Ayşe Karaca ve Ayşe Uyan’ın bayramını kutlayarak kendileri ile bir süre sohbet ettiler.

 

Bu ziyaretlerle acılı annelerin evlat hasretini bir nebze olsun gidermek istediklerini belirten Kaymakam Arslan, “Annelerimiz evlatlarını yetiştirdiler ve bu vatan için feda ettiler. Evlatlarının yerini tutamayız belki ama, acılarını bir nebze olsun hafifletmek ve evlatlarının yerine ellerini öpmek istedik. Tüm şehit ailelerimizin bayramını en içten dileklerimle kutluyorum” ifadelerini kullandı.

 

Ziyaretlerine Yetim ve Öksüzlerle devam eden protokol üyeleri Ballıca Beldesi’nde ikamet eden anneleri vefat etmiş engelli kardeşler Mustafa ile Emine Kabahasanoğlu’nu ve kendileri gibi engelli olan babaları Hamza Kabahasanoğlu’nu ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

 

Protokol üyelerinin son ziyaret durağı Çataldere Köyü oldu. Babaları vefat eden, annelerinin gayretleri ve Of Kaymakamlığı’nın katkıları ile eğitimlerine devam eden 3 kız kardeş Tuba, Hanife ve Dilek’in evlerine konuk olan protokol üyeleri aileye bayram mutluluğu yaşattılar. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21