Şehit Ali Bulut İlkokulu 4-B sınıfının mezuniyet coşkusu

Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu 4-B sınıfınca düzenlenen mezuniyet töreninde keplerini havaya fırlatan öğrenciler, hayatlarındaki ilk mezuniyet coşkusunu yaşadılar.

Şehit Ali Bulut İlkokulu 4-B sınıfının mezuniyet coşkusu
banner71

Of Merkez Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu 4-B sınıfı tarafından düzenlenen mezuniyet töreninde sınıf öğrencileri, hayatlarındaki ilk mezuniyet coşkusunu yaşadılar.

 

Sınıf Öğretmenleri Neslihan Aydemir tarafından 4 yıl boyunca eğitim alan öğrenciler, düzenlenen törenle okullarına ve öğretmenlerine veda ettiler.

 

Okulun konferans salonunda düzenlenen törende toplu halde sahne alan öğrenciler, anne ve babaları için hazırladıkları şarkıları söyleyerek kendilerine teşekkür ettiler.

 

Kesilen mezuniyet pastasının ardından öğretmenlerinden mezuniyet belgelerini alan öğrenciler, öğretmenleri ve aileleri ile birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çekildiler.

 

Dört yıl boyunca öğrencilerini en iyi şekilde yetiştiren Okul Müdürü Yaşar Osmanoğlu’na ve Sınıf Öğretmenleri Neslihan Aydemir’e teşekkür eden veliler, bundan sonraki yaşamlarında kendirline başarılar dilediler.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21