Sedat Durna hayatını kaybetti

Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü eski çalışanlarından Sedat Durna, geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

Sedat Durna hayatını kaybetti

Farklı dönemlerde Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’nde görev yapan Sedat Durna, tedavi için gittiği hastanede düşerek başını çarpması sonucu geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

 

1956 yılında Akçaabat doğan Durna, 1980 yılında Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğüne Katip olarak göreve başladı. 1988 yılında görevinden istifa ederek özel sektörde çalışmaya başlayan Durna, 1992 yılında Hayrat Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğünde VHKİ olarak tekrar memuriyete geri döndü. 1997 yılında Of Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’ne VHKİ olarak atanan Durna, 2004 yılında Düzce’ye tayin olmuş, Cumayeri Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürlüğü’nde VHKİ olarak görev yaparken 2005 yılında emekliye ayrılmıştı.  

 

Özel sektörde çalışmaya devam eden Durna, rahatsızlığı için gittiği hastanede tedavi sırasında düşerek başını yere çarptı. Çarpma nedeniyle beyin kanaması geçiren Durna, hayatını kaybetti.

 


Durna, Of Kaymakamlığı’nda görevi esnasında kurum çalışanları ile kurduğu sıcak diyaloglar ve mütevazi kişiliği ile çalışma arkadaşlarının beğenisini kazanmıştı. Durna’nın vefatı, Of’taki çalışma arkadaşlarını derinden üzdü.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN.EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 5 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞİM VE MESAİ ARKADAŞIM SEDAT DURNANIN ÖLÜMÜ BENİ VE AİLEMİ DERİN ÜZÜNTÜYE BOĞMUŞTUR.GÜNÜ BİTTİĞİNDE CENABI ALLAHIN TAKDİRİ BU YOLDAN HERKES GECECEK.CANIM KARDEŞİME ALLAHTAN RAHMET GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21