Seçimin kazananı Dünya Mazlumlarıdır

24 Haziran seçimlerinin kazananının Dünya Mazlumları olduğunu ifade eden Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destekleri nedeniyle Trabzon halkına teşekkür etti.

Seçimin kazananı Dünya Mazlumlarıdır
banner71

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, 24 Haziran seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşlarına verdiği destekten ötürü Trabzon halkına teşekkür ederken, “Bu seçimlerin kazananı Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Trabzon’dur, kazanan Türkiye’dir, kazanan dünya mazlumlarıdır” dedi.

 

Değerlendirmesinde Trabzon halkının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dava arkadaşlarına her zamanki gibi gereken desteği verdiğini ifade eden Gümrükçüoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımız ilk turda halkımızın teveccühü ile devlet başkanlığına seçilmiştir. Aziz Trabzon halkı Sayın Cumhurbaşkanımız ve dava arkadaşlarına bir kez daha desteğini ortaya koymuştur. Bu mücadelede Sayın Cumhurbaşkanımız ve dava arkadaşlarını asla yalnız bırakmayan kıymetli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum. Seçimlerin kazananı Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde Trabzon’dur, kazanan Türkiye’dir, kazanan dünya mazlumlarıdır. Artık seçimler bitmiştir. Hep birlikte el ele kol kola omuz omuza şehrimizi ve ülkemizi ihya etmeye devam edeceğiz” dedi.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21