Savcı ve Hâkim Temizkanlar göreve başladı

Of Cumhuriyet Savcılığına atanan Serkan Temizkan ile Of Hâkimliğine atanan eşi Feyza Temizkan göreve başladılar.

Savcı ve Hâkim Temizkanlar göreve başladı

Savcı Osman Durmuş ile Hâkim Nurten Özen’in başka illere tayin edilmesinin ardından Of Savcılığına atanan Serkan Temizkan ile Of Hâkimliğine atanan eşi Feyza Temizkan Of Adliyesi’ndeki görevlerine başladılar.

 

Karadeniz’e ve güzel ilçesi Of’ a atanmaları nedeniyle mutlu olduklarını belirten Temizkan çifti, “Doğup büyüdüğümüz ve eğitim gördüğümüz yerler hep denize uzak yerler oldu. İlk defa denize kıyı bir şehirde yaşamaya başladık. Of’a atanmamız bizleri mutlu etti. İnşallah Of’a güzel hizmetlerimiz olur” ifadelerini kullandılar.

 

Serkan Temizkan Kimdir?

1986 yılında Elazığ’da doğan Temizkan İlk, Orta ve Lise eğitimini Elazığ’da tamamladı. 2006 yılında kazandığı Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2010 yılında mezun olan Temizkan, 2010 yılı Aralık ayında Adalet Bakanlığı tarafından açılan Hâkim ve Savcı sınavında başarılı olarak Ankara’da staja başladı. 26 aylık stajın ardından 2013 yılı Mayıs ayında düzenlenen kura kararnamesi ile Of Savcılığına atandı.

 

Feyza Temizkan Kimdir?

1987 Yozgat Akdağmadeni doğumlu olan Temizkan İlk, orta ve lise eğitimini Yozgat’ta tamamladı. 2005 yılında kazandığı Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2009 yılında mezun olan Temizkan, 2011 yılı Nisan ayında Adalet Bakanlığı tarafından açılan Hâkim ve Savcı sınavında başarılı olarak Ankara’da staja başladı. 20 aylık stajın ardından 2013 yılı Mayıs ayında düzenlenen kura kararnamesi ile eş durumundan Of Hâkimliğine atandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

SAYIN SAVCIM VE HAKİME HANIM İLÇEMİZE HOŞ GELDİNİZ GÖREVİNİZDE BAŞARILAR VE SAĞLIK MUTLULUKLAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21