Sarıalioğlu’nun ve Yazgı ailelerinin acı günü

Cumapazarı’nda düzenlenen çifte cenaze töreniyle Ali Rıza Sarıalioğlu ve Hanife Yazgı son yolculuklarına uğurlandılar.

Sarıalioğlu’nun ve Yazgı ailelerinin acı günü

Cumapazarı’nda Sarıalioğlu ve Yazgı aileleri aynı günde iki cenazeyi birden uğurladı. Tedavi gördükleri hastanelerde hayatlarını kaybeden Of Belediyesi Zabıta Amiri İsmail Hakkı Sarıalioğlu'nun babası Ali Rıza Sarıalioğlu (88) ile merhum Ahmet Yazgı eşi Hanife Yazgı (78) son yolculuklarına uğurlandılar.

 

Of Belediyesi Meclis Üyesi Osman Topçuoğlu’nun da dayısı olan ve Cumapazarı’nda Ali Dayı olarak tanınan Ali Rıza Sarıalioğlu ile Harun ve Mehmet Yazgı’nın anneleri, Yaşar Reisoğlu’nun kardeşi Hanife Yazgı’nın cenaze namazları birlikte kılındı.

 

İkindi namazını müteakip düzenlenen cenaze törenlerine Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Başkan Yardımcısı Halil Alireisoğlu, Of Belediyesi Eski Başkanı Murat Saral, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Siyasi Parti ve Sivil Toplum Temsilcileri, Of Belediyesi Personeli, Of Esnafı, Cumapazarı halkı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

MEHRUMLARA ALLAHTAN RAHMET GERİDE KALAN ACILI AİLELERE ALLAHTAN SABIRLAR DİLERİM.

ö.f.çakır
ö.f.çakır - 7 yıl Önce

Cenazeye iştirak edemediğim için üzgünüm.İsmail kardeşime yakınlarına sabırlar diliyor.Cenabı Allah'tan merhuma rahmetler niyaz ediyorum.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21