Sarıalioğlu ve ilçe teşkilatı ziyaret temposunu arttırdı

Yerel Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Ak Parti Of İlçe Teşkilatı, ziyaret programlarının temposunu iyice arttırdı.

Sarıalioğlu ve ilçe teşkilatı ziyaret temposunu arttırdı

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlere sayılı günler kala seçim çalışmalarına hız veren Ak Parti Of İlçe Teşkilatı, ziyaretlerini yoğun bir tempoda sürdürüyor.

 

İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, Belediye Başkan Adayı Salim Salih Sarıalioğlu ve Teşkilat Üyeleri Siyasi Parti ve Sivil Toplu Kuruluşlarını ziyaret ettiler.

 

Saadet Partisi Of İlçe Teşkilatı ile CHP Of İlçe Teşkilatını ziyaret eden Ak Parti Yönetimi, Of Ticaret ve Sanayii Odası, Of Şoförler Odası, Of Ziraat Odası ve Bölümlü Çay Fabrikasını ziyaret ettiler.

 

Hedef Erdoğan’sız bir ülke

Şoförler Odası ziyaretinde konuşan Ak Parti Of Belediye Başkan Adayı Salim Sarıalioğlu, Belediye Başkanlığı döneminde Şoförler Odası ile istişare içerisinde Of’a hizmet edeceklerini ifade etti. 

 

Ak Parti belediyeciliğinde proje ve hizmet odaklı anlayışın 10 yıldır en güzel örneklerinin Of’ta meyvesini verdiğini belirten Sarıalioğlu; “Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Ana hedef Recep Tayyip Erdoğan ve onun olmadığı bir parti ve Türkiye’dir. Recep Tayyip Erdoğan’ın olmadığı bir Ak Parti zaten biter paramparça olur. Bunu hedefliyorlar” dedi

 

31 Mart Sabahı Of Sokaklarında beraber yürüyelim

CHP Of İlçe Başkanlığı ziyaretinde konuşan Sarıalioğlu; “Of için hizmete talibiz. Halkımız kimi tercih ederse onun yanında durmasını biliriz ve elimizden geldiğince de destek oluruz. 31 Mart sabahı Of’ ta yine beraber yaşayacağız. MHP ziyaretimizde söz aldık. Szilerden de bu sözü istiyoruz. Kazanan adayla diğer parti adayları ve partililer Of Sokaklarına beraber çıkıp halkımıza teşekkür ziyaretlerini birlikte yapalım” diye konuştu.

 

Of için her türlü desteği vereceklerini ve bu teklifin de kendileri için sorun olmayacağını belirten CHP Of İlçe Başkanı Erdal Özçelik; “Biz Of için her şeye varız. Gergin bir Türkiye gündeminin olduğu bir zamanda yapılan ziyareti anlamlı bulduk. Duyarlılığınıza teşekkür ediyorum. Bu davranışın tüm Türkiye’ye örnek olmasını diliyorum. İnşallah 31 Mart sabahı Of için ve Türkiye için hayırlı olanın kazanmasını diliyorum. İlçemizde omuz omuza, huzuru ve refahı hep beraber yaşatacağız. Buna olan inancım tamdır” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
YAN VE.
YAN VE. - 7 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞİM SALİM SARIALİOĞLU ARTIK VATANDAŞLAR UYANDI.ENCÜMENLER ÇOK ÖNEMLİ SENDEN İSTENEN ESKİLERDEN HİÇ BİRİSİ YANINDA OLMASIN GENÇ VE DİNAMİK OLSUNLAR SENİN ŞAHSİYETİN SANA YETER.HEPSİNİN YANGAZLIKLARI ORTADA ONA GÖRE GÖREYİM SENİ.BAŞARILAR.

Yandan yana
Yandan yana - 7 yıl Önce

ofi Fuzuli yere verecesunuz saadete beleşten yandan yana yana yana

Engin
Engin - 7 yıl Önce

Oktay gelsin durumu ayarlasın inceden,adamın biri konuşmaya başladı bile,bu iş salim beyin boyunu aşar,murattan geçtim,of Güngör beyi çok arayacak...

SIRADAKİ HABER

banner58

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21