Saral ve Ersoy ailelerinin acı günü

Of’un Çamlı Mahallesi sakinlerinden Adem Saral ile Ballıca Mahallesi sakinlerinden Rüstem Ersoy düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuklarına uğurlandılar.

 Saral ve Ersoy ailelerinin acı günü

Of’un Çamlı Mahallesi sakinlerinden Adem Saral ile Ballıca Mahallesi sakinlerinden Rüstem Ersoy vefat etti.

 

Of Ticaret ve Sanayi Odası Eski Genel Sekreteri Ekrem Saral’ın kardeşi, Pirağa, Yakup ve Yusuf Saral’ın babaları, merhum Yusuf İzzettin Saral’ın oğlu Yakup Saral, bir süreden beri rahatsızlığı nedeniyle tedavi gördüğü hastalığa yenik düşerek vefat etti.

 

Ballıca Yavuz Selim Mahallesi sakinlerinden Dursun Ersoy oğlu; Dursun ve İshak Ersoy’un babaları; Hasan, İzzet, Mehmet ve Hüseyin Ersoy’un kardeşleri Rüstem Ersoy da bir süreden beri İstanbul’da tedavi görüyordu. O da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 

Saral ve Ersoy’un cenazeleri Of Çarşıbaşı Camii önünde düzenlenen cenaze töreni ile mahallelerinde son yolculuklarına uğurlandılar.

 

Of Çarşıbaşı Camii İmam Hatibi Abdurrahman Akçay Hocanın kıldırdığı cenaze namazına Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, AK Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, Saral ve Ersoy ailelerinin dost ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN
DURSUN SULUKAN - 3 yıl Önce

DEĞERLİ KARDEŞLERİMİZE ALLAH RAHMET ETSİN VE GERİDE KALAN TÜM AİLE FERTLERİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21