Sandık Başkanları ve Memurlar bilgilendirildi

16 Nisan Pazar günü yapılacak olan Anayasa Değişikliği Halkoylaması’nda görev yapacak olan Sandık Başkanları ve Memur üyelere Of İlçe Seçim Kurulu tarafından eğitim verildi.

Sandık Başkanları ve Memurlar bilgilendirildi

16 Nisan Pazar günü yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişikliği’ne kısa bir süre kala Of İlçe Seçim Kurulu tarafından düzenlenen toplantıda Sandık kurullarında görev alacak olan Sandık Başkanları ve Sandık Memur Üyelerine halkoylamasında yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verildi.

 

Of İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Bahri Rodoplu başkanlığında yapılan toplantıya İlçe Seçim Müdürü Mahmut Köse, Sandık Başkanları, Bina Sorumluları ve Memur Üyeler katıldı.

 

Halkoylamasının sağlıklı ve huzur içerisinde yürütülmesi için tüm sandık başkanlarının ve memur üyelerin görevlerini en iyi şekilde yapmaları gerektiğini ifade eden Hakim Rodoplu; “İlçe Seçim Kurulu olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Sandık Kurullarımızı oluşturduk. Bugün de burada görevinizle alakalı bilgilendirme yapıyoruz. İnşallah Pazar günü yapılacak olan Halkoylamasını huzur ve güven içerisinde tamamlayacağız” diye konuştu.

 

YSK tarafından hazırlanan oy verme işlemi esnasında ve sonrasında yapılacak çalışmaların anlatıldığı eğitim filminin izlenmesinin ardından İlçe Seçim Müdürü Mahmut Köse, Sandık Başkanları be Memur Üyelerin sorularını yanıtladı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21