Sanayi Caddesi yenilenecek

Başkan Zorluoğlu Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantısında yaptığı açıklamada Of Sanayi Caddesi’nin orta refüj ve yaya kaldırımlarının yenileneceğini müjdeledi.

Sanayi Caddesi yenilenecek

Trabzon Büyükşehir Belediye Meclisinin Haziran ayı Meclis toplantıları dört oturumla tamamlandı.

Başkan Murat Zorluoğlu, ilçe belediye başkanları, meclis üyeleri, Büyükşehir Belediyesi ve TİSKİ Genel Müdürlüğünün üst yöneticilerinin katılımıyla 4 oturumla tamamlanan toplantılarda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Toplantılarda merkez ve ilçelerde yapılan çalışmalar ve planlanan yatırımlar hakkında meclis üyelerini bilgilendiren Başkan Zorluoğlu, Of Sanayi Caddesi’nin de yenileneceğini belirtti.

Başkan Zorluoğlu açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

“Of İlçesi Sanayi Caddesi Yaya Kaldırımı ve Orta Refüj Düzenleme işimiz var. Bu iş de ihale birimine gönderilmiştir. Proje kapsamında; kaldırım genişletme, zemin yenileme ve orta refüj düzenlemesi yapılacaktır. 1.221 metrekare yaya kaldırımı, 485 metre kaldırım kenarı bordür uzunluğu, 797 metre orta refüj bordür uzunluğu olan, Of belediyemizin cephe sağlıklaştırmasını yaptığı güzel bir proje bu. Tamamlandığında Of’un çehresi ciddi manada değişecek. Of Belediye Başkanımıza da teşekkür ediyorum. Hem Of’un merkezinde hem Solaklı Nehri kenarındaki çalışmalarını takdirle takip ediyorum. Biz de bu manada Büyükşehir Belediyesi olarak Of’a destek vermeye devam edeceğiz.”

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2021, 03:32

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21