Sağlık il yönetiminden yeni hastaneye inceleme

Trabzon İl Sağlık Müdürü Dr Hakan Usta il yöneticileri ve Başkan Sarıalioğlu ile birlikte yeni hastanede incelemelerde bulunarak Başhekim Uysal’dan bilgi aldılar.

Sağlık il yönetiminden yeni hastaneye inceleme

Yapımında son aşamaya gelinen Yeni Of Devlet Hastanesi inşaatında incelemelerde bulunan Trabzon İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Usta, Başhekim Op. Dr. Şaban Uysal’dan bilgi aldı.

Ziyarette Sağlık Hizmetleri Başkanı Op. Dr. Yavuz Çakıroğlu, Destek Hizmetleri Başkanı Dr. Erdem Şen, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Başkan Yardımcısı Mehmet Öztürk, İl Sağlık Müdürlüğü mühendisleri ve yeni hastane inşaatını sürdüren Neoray firmasını temsilen inşaatın sorumlusu Mühendis Ahmet Cihan Saral da hazır bulundu.

İl Müdürü Usta ve beraberindekilere çalışmaları hakkında bilgiler veren Başhekim Uysal şu ifadelere yer verdi;

Büyük bir sabırsızlık ile beklediğimiz yeni Of Devlet Hastanemizin artık son aşamasına gelmiş bulunmaktayız. Çok küçük eksiklikler ve kalite anlamında düzenlemeler dışında önemli eksiklik bulunmamaktadır. Bu son aşamada Trabzon İl Sağlık Müdürümüzün tüm paydaşlar ile bizleri ziyareti çok güzel ve anlamlı olmuştur. Ayrıca Of Belediye Başkanımızın da aynı anda ziyaretleri çok önemli bir fikir alışverişi ve bizler için büyük bir motivasyon kaynağı olmuştur.

Yapımı tamamlandığında 7 katlı hastanenin 150 yataklı olduğunu belirten Başhekim Uysal; “İçinde son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazların bulunacağı ve tüm branş hekimlerinin bulunması için çaba gösterdiğimiz yeni hastanemiz “Bölge Hastanesi “ konumunda olacaktır. Çalışmalarımız bu yönde olup inşallah ilklerin ve yeniliklerin konuşulduğu ve uygulandığı Marka İlçemiz Of’a yakışır “Marka Hastane” olacaktır” ifadelerini kullandı.

Başhekim Uysal ziyaretleri ve katkıları nedeniyle İl Sağlık Müdürü Dr. Hakan Usta’ya ve Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’na teşekkür etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21