Sadece seçim zamanı değil, geçim zamanı da yanınızdayız

Yeniden Refah Partisi Of İlçe Başkanı Hüseyin Bereket Ayaz, sadece seçim zamanı değil, geçim zamanı da esnaf ve vatandaşların yanında olduklarını ifade etti.

 Sadece seçim zamanı değil, geçim zamanı da yanınızdayız

Yeniden Refah Partisi Of İlçe Başkanı Hüseyin Bereket Ayaz, parti yöneticileriyle birlikte Of’ta esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

 

Sadece seçim zamanı değil, geçim zamanı da esnafların ve vatandaşların yanında olduklarını ifade eden Başkan Ayaz; “Milli Görüş davamız ve tertemiz mazimizin ışığında sadece seçim zamanı değil, geçim zamanı da esnafımızın ve vatandaşımızın yanındayız.


Of'umuzda değerli esnaf ve vatandaşlarımızla hasbihâl etmeye devam ediyoruz. Taleplerini ve tekliflerini not alıyoruz. Dertleri ile dertleniyoruz. Bizlere göstermiş oldukları büyük teveccühten dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunarım. İnşallah Yeniden Refah Partisi Olarak bizler; bütün insanlığın kurtuluşu için, adil düzeni kurmak için hakkı hakîm kılmak için Milli Görüş prensiplerinden taviz vermeden var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Allah zül celal hazretleri niyetimizi kabul etsin. Bütün Oflu hemşerilerime saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21