Saadet’ten MHP Of İlçe Başkanlığına ziyaret

Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu ve yönetim kurulu üyeleri MHP Of İlçe Başkanlığını ziyaret eden Başkan Hüseyin Ayaz’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Saadet’ten MHP Of İlçe Başkanlığına ziyaret

Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu ve beraberindeki Başkan yardımcıları Kurum, kuruluş, dernek, vakıf vb. ziyaretlerini sürdürüyor. Son olarak yeni kongresini yapan MHP Of İlçe Başkanlığını ziyaret eden Saadet ekibi tebrik mesajlarını İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz’a ilettiler.

7. Olağan kongresini yapan Milliyetçi Hareket Partisi Of İlçe Başkanlığına yeninden getirilen Hüseyin Ayaz’ı ilçe başkanlığı binasında ziyaret eden Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu ve beraberindeki İlçe Başkan Yardımcıları Fikret Bulut, M.Muhsin Aksoy ve Fahri Hacıcaferoğlu Başkan Ayaz’a tebriklerini ilettiler.

Yapılan ziyaretten memnun kaldıklarını ifade eden MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, ilçemizde olduğu gibi ülkemizde de bu tür kardeşliklerin, birlikteliklerin olması gerektiğini söyledi.

Ülkemizin en büyük sorununun kutuplaşma olduğunu söyleyen Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Ahmet Muratoğlu ise, yaptıkları ziyaretlerin bu kutuplaştırmayı bir nebze olsun azalma düşüncesi ile yaptıklarını ifade etti.

Farklı görüş ve düşüncelere rağmen bir araya gelinmesi gerektiğini ifade eden İlçe Başkanı Muratoğlu, “Her ne pahasına olursa olsun en zıt görüş olsa dahi bir araya gelinmeli ve herkes kendi düşüncesini tartışma ve çatışma ortamı oluşturmadan söylemelidir. Bizler Müslümanlar olarak tek önderimiz, liderimiz olan Sevgili Peygamberimizi (Sellallahu Aleyhi Vesellem) örnek almalıyız. Ki O, İslam’ın en azılı düşmanlarından olan Ebu Cehil’e defalarca İslamiyet’i tebliğ etmek için gitmiş ve olumsuzluklarla karşılaşmasına rağmen bu tebliğinden vazgeçmemiştir. Bizlerde aynı vatanın vatandaşları olarak hangi görüş ve düşünceye mensup olursa olsun doğru bildiklerimizi birbirimize anlatabilmeliyiz.” diyerek görevini tazeleyen İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz’a hayırlı işlerinde başarılar diledi.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2020, 10:44

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21