Saadet’in Trabzon adayları Of teşkilatıyla buluştu

Saadet Partisi’nin Of Teşkilatında düzenlediği Aday Tanıtım töreninde konuşan 1.sıra adayı Dursun Ali Düzenli, “Bir Allah Dostu Resulüllah ile görüştü, bunlar toz olup gidecek, Saadet gelecek” dedi.

Saadet’in Trabzon adayları Of teşkilatıyla buluştu
banner71

1 Kasım Pazar günü yapılacak olan 26.dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerinde Saadet Partisi’nin Trabzon Milletvekili Adayları Of’ta partililerle buluştu.

 

Of İlçe teşkilatında düzenlenen törene Trabzon Milletvekili Adayları Dursun Ali Düzenli, Selçuk Özderya, Mustafa Yılmaz, Gökmen Kadı ve Mehmet Koç, İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu, İlçe Yöneticileri, Saadet Partili Belediye Meclis Üyeleri ve partililer katıldı.

 

İlçe Başkanı Vahapoğlu’nun açılış konuşmasıyla başlayan törende adaylar birer konuşma yaptılar.

 

NE VERDİN DE 85 OY İSTİYORSUN

7 Haziran seçimlerinde aday listesinde yer almayan ve bu seçimlerde 1.sırada yer alan Dursun Ali Düzenli yaptığı konuşmada Ak Parti’ye ve Oflu aday Süleyman Soylu’ya yüklendi.

 

Soylu’nun Of’tan rekor oy hedefine gönderme yapan Düzenli; “Of’tan yüzde 85 oy alacakmış. Ne verdiniz Of’a da yüzde 85 oy alacaksınız. Oflu kardeşlerimiz buna imkan vermez. Of’un bir hastanesi bile yok. Akçaabat’ta güzel bir hastane var. Bölgeye hizmet veriyor. Burası bir bölge. Bölgemize hizmet verebilecek bir hastane neden yapmadılar” dedi.

 

BİR ALLAH DOSTU RESULÜLLAH İLE GÖRÜŞTÜ, BUNLAR GİDECEK

Bu mücadeleyi kazanacaklarını ifade eden Düzenli; “Şu gözlere Cenab-ı Hak göstersin hepimize kazanacağı. Biraz sıkıntılar çekeceğiz ama mücadeleyi biz kazanacağız. Saadet geliyor kardeşlerim. Bir Hak dostu, Allah dostu Ahı Eren, Resulüllah Efendimizle görüştü ben diyor kesinlikle bunlar gidecek, toz olacak, Saadet gelecek kardeşlerim. Allah’ın lütfuyla gelecek. Çaresi yok. Onun için şu saatten itibaren geceli gündüzlü bir gayretin içine girelim” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
kemal
kemal - 5 yıl Önce

ya kardeşim siz ne verdiniz ofa farkınız ne nesiniz.seçim zamanı yaklaşır çıkar bir iki konuşma çalışma vs.. ondan sonra ..%1 chp nin kronik %20 si var genelde saadetin %1 i bi halt olacağı yok bari bu hassas dönemde birlik çağrısı yapın kapı komşunu eleştirmekle karşı köye karşı birlik havası estiremezsin . akıllı olun bunları bildiğiniz halde.gevezelik etmeyin bari siz zaten konuşsanızda sussanızda %1 garanti derim .

AHMET.
AHMET. - 5 yıl Önce

1 KASIM 2015 DE SAADET PARTİSİ TEK BAŞINA İKTİDAR KESİN.......

nefer zurnaci
nefer zurnaci - 5 yıl Önce

Siz gelince camii tuvaleti bedava mi olacak?

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21