Saadet’in bilgi yarışmasında Bilici Tim şampiyon

Saadet Partisi Of İlçe Gençlik Kolları tarafından 9.su düzenlenen geleneksel bilgi yarışmasında Bilici Tim adlı grup şampiyon oldu.

Saadet’in bilgi yarışmasında Bilici Tim şampiyon

Saadet Partisi Of İlçe Gençlik Kolları tarafından bu yıl 9.su düzenlenen geleneksel bilgi yarışmasının finali Of Sahil Günbatımı Salonunda yapıldı.

 

Programa Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın, Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu, Of Müftüsü Recep Onat, Dernekpazarı Müftüsü Abdullah Aksoy, Of İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Adem Gündüz ve İdris Kabahasanoğlu, Sivil Toplum Temsilcileri, Of Belediyesi’nin Saadet Partili Meclis Üyeleri, Partililer ve vatandaşlar katıldı.

 

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda Of Gençlik Kolları Başkanı Süleyman Baş, Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Fatih Aydın birer konuşma yaptılar.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, AB Bakanı Egemen Bağış, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve Oğuzhan Asiltürk’ün telgraflarının okunmasının ardından yarışmaya geçildi.

 

Yarışmada eleme turunun ardından finale kalan üçer kişiden oluşan sekiz grup; Ehli Sünnet, Of Gençlik, Of’un Aslanları, Pelitli 1461, Bilici Tim, Araklı Gençlik, Üç Mücahitler ve Huzur grupları şampiyonluk için ter döktüler.

 

Yarışma sonunda Bilici Tim adlı grup şampiyonluğa ulaşırken, Of’un Aslanları ikinci, Araklı Gençlik grubu ise üçüncü oldu.

 

Dereceye giren öğrencilere kupa ve para ödülleri takdim edilirken yapılan çekilişle salonda bulunan 15 izleyiciye de çeşitli hediyeler verildi.

 

Gece havai fişek gösterileri ile sona erdi.

Haber-Foto: Şefik Üstündağ

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

bilgi yarışması şampiyonlarını kutlarım.Allah tekrarını nasıp eyler inşallah.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21