banner80

Saadet’in adayı Sarıalioğlu’ndan Of Medya Derneğine ziyaret

Saadet Partisi’nin Of Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarıalioğlu Of Medya Derneğini ziyaret ederek dernek üyelerine çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Saadet’in adayı Sarıalioğlu’ndan Of Medya Derneğine ziyaret
banner71

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Saadet Partisi’nin Of Belediye Başkan Adayı olan Mehmet Sarıalioğlu İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu ve Teşkilat Üyeleri ile birlikte Of Medya Derneği’ni ziyaret etti.

 

Of’taki basın-yayın konusunda Of Medya Derneği Başkan İzzet Keleş'ten bilgi alan Başkan Adayı Sarıalioğlu, Of Medya Derneği'ndeki bu tarz birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma görüntüsünün ülke geneline yayılması gerektiğini söyledi. 

 

Sarıalioğlu, “Toplumun kutuplaşmasında da ve kardeşlik hukukunun gelişmesinde de en büyük faktörlerden birisi medyanın olduğu hepimizin malumudur. Bu kapsamda medya alanında çalışan kardeşlerimize büyük sorumluluklar düşmektedir. Of Medya Derneği olarak bu kardeşlik hukukunu gözettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Of Teşkilatı bu şerefli görevi bize layık gördüler, biz de alıp başımızın üzerine koyduk. Of’a başkan olmak, milletimize hizmet etmek bizim için bir şereftir. Ben bu davaya ve dava arkadaşlarıma güveniyorum. Of’a Millî Görüş bayrağını dikeceğiz inşallah. Sizlere bizleri bu samimi karşılamanız ve çalışmalarınız nedeniyle teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Yaptıkları ziyaret için Sarıalioğlu ve ekibine teşekkür eden Başkan İzzet Keleş; “Öncelikli olarak adaylığınızın Of İlçemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Bizlerin kapısı bütün görüşlere hele Of için, Of’a hizmet etmek isteyen herkese açıktır. Sizler nezaket gösterip gelmişsiniz teşekkür ediyoruz. Bu şehirde yaşayan insanlar olarak şehrimize katkısı olan herkes bizim kıymetlimizdir. Ülkemizin zorlu süreçten geçtiği bu dönemde İnşallah bu seçimler bütün adaylar ile birlikte kardeşlik hukuku içinde geçer. Beklentimiz tüm siyasilerden el ele gönül gönüle Of’un daha iyi hizmetlere kavuşturulmasıdır. 31 Mart’ta seçim sona erecek ama biz hâlâ bu şehirde yaşıyor olacağız. Birbirimizi kırmadan, kimsenin

gönlünü incitmeden bir seçim dönemi geçirilmesini temenni ediyoruz.  Of Medya Derneği olarak düşüncelerimizle, tutum ve davranışımızla şehrimize karşı sağduyulu yaklaşımımızı hep koruduk bundan sonra da korumaya devam edeceğiz. Çıktığınız bu hizmet yarışında tüm adaylara olduğu gibi sizlere de başarılar diliyorum. Rabbim kolaylıklar versin” dedi.

 

Ziyarete Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Saadet Partisi Of Belediye Başkan Adayı Mehmet Sarıalioğlu, SP Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21