Saadet Partisi’nin yeni ilçe başkanı Ahmet Muratoğlu

Saadet Partisi’nin Nisan ayında yapılacak olan olağan kongresinde İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Muratoğlu’nun ilçe başkanı olmasına karar verildi.

Saadet Partisi’nin yeni ilçe başkanı Ahmet Muratoğlu

Geçirdiği rahatsızlığın ardından uzun bir süre hastanede tedavi gören ardından da evinde istirahat eden Saadet Partisi Of İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu’nun sağlık sorunları nedeniyle görevi bırakacağı açıklandı.

Nisan ayında yapılması planlanan olağan kongrede başkanlık için yönetim kurulu üyesi Ahmet Muratoğlu üzerinde karar kılındı.

2016-2018 yılları arasında Of Medya Derneği Başkanlığını yürüten ve aynı zamanda Muratoğlu Yapı’nın da sahibi olan Ahmet Muratoğlu, yaptığı açılamada şu ifadelere yer verdi;

Saadet Partisi Trabzon il kongresinden önce planlanan ilçe kongreleri kapsamında, OF ilçe temayül yoklama ve istişare süreçleri tamamlandı.

Of ilçe başkanlığı görevi şahsıma tevdi edildi, biz de görev istenmez verilir, verilirse de geri çevrilmez düsturu gereği hem vebali, hem ecri bol olan bu mukaddes görevi kabul ettim.

Allah cc hayırlara vesile kılsın utandırmasın inşallah.

Nisan ayında kongremizin gerçekleşmesini ön görüyoruz. Bu süreçte tüm teşkilat mensuplarımızla istişarelerde bulunup, Of’umuza gerek tecrübe, gerek liyakat, gerek vizyon açısından yakışan bir kadro kuracağız inşallah.

Erbakan hocamızın dediği gibi bu bir meydan muharebesidir kimsenin tribünden izlemeye hakkı yoktur, "Asıl marifet, yük altında ve hizmet esnasında sadık ve sağlam kalabilmektir. Yoksa çay sohbetlerinde ve edebiyat kürsülerinde kahramanlık satmak kolaydır.

Bundan sonraki süreçte şahsımıza destek sağlamak, bizimle beraber elini taşın altına koymak isteyen herkese kapımızda gönlümüzde açıktır.

Bizim temelde iki seçeneğimiz var ya direneceğiz ya da teslim olacağız. Direnenlerle inandığımız yolda yürüyüp attığımız adımdan korkmayacağız.

Zafer inananlarındır ve zafer yakındır.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21