Saadet Partisi’nin seçim çalışması hızlandı

Seçim çalışmalarını hızlandıran Saadet Partisi’nin Of Belediye Başkan Adayı İrfan Saral, bir gecede yüz evi ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi.

Saadet Partisi’nin seçim çalışması hızlandı

Of Cumhuriyet Mahallesi’nde bir gecede yaklaşık yüz daireyi ziyaret eden İrfan Saral ve ekibi, seçim çalışmalarına hız verdi.

 

GENÇLERİMİZİ BU BATAKLIKTAN KURTARMALIYIZ

Ziyaretleri sırasında karşılaştığı her gence 2013-2014 yarıyıl tatili dolayısıyla karnesini soran Saral, gençlere tatillerini hayırlı bir şekilde dinlenerek geçirmelerini temenni etti ve kendilerine çikolata ikram etti.

 

Saral, iki Ulusoy Lisesi öğrencisi ile ayaküstü kısa süreliğine sohbet etti. Gençlere, gelecek nesillerin inşası için gayret göstermelerini söyleyen Saral; "Günümüz özellikle gençler için hiç iç açıcı bir dönem değil. Üniversite bitirip, boş gezenler, okul yıllarında serserilik yapıp adam öldürenler, uyuşturucu bataklığına saplananlar, ahlaksız ortamlarda eriyip gidenler ve bu sorunlar gibi birçok gayri ahlaki ortamlarda hayatlarını tüketen gençlerimizin kurtulması için bizler gibi siz gençlerinde çalışması lazım. Bunun için elinizde fırsat varken bu fırsatı geri tepmeyin. Yoksa iş işten geçtikten sonra eyvah para etmez" diye nasihat etti.

 

YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM

İlçemizde yaklaşık 8.500 öğrencinin ve 500 öğreticinin yarıyıl tatiline girmesi dolayısıyla kısa bir açıklama yapan Saral, "2013-2014 Eğitim-Öğretim yılının ilk yarısına geldik. Yarı yıl boyunca eğitimlerini fedakarca veren yönetici ve öğretmen arkadaşlara şahsım ve Saadet Partisi adına teşekkür ediyorum. Aynı şekilde yarıyıl boyunca eğitim gören bütün gençlerimizi de tebrik ediyorum. Ayrıca önümüzdeki onbeş günlük tatil süresince kazasız ve belasız tatillerini geçirmelerini temenni ederek gelecek ikinci dönemde de başarılarının devamını diliyorum" dedi.

 

BU ÇOCUKLAR BİZİM

Velilere seslenen Saral, "Hepimiz öğrencilik dönemi geçirmiş insanlarız. Nasıl ki bizlerinde yanlışları olduğu, karnelerimizde zayıflarımız olduğu dönemler olmuştur. Biz nasıl ki bu zayıflardan dolayı eve karne götürmek istemiyorduksa aynı durumda bizim çocuklarımız olabilir. Biz bu çocuklara bu konularda çok anlayışlı davranmalıyız. Eğer çocuğunuzun zayıfı varsa, bağırıp çağırarak değil, gelecek dönem bu zayıfı nasıl düzeltebilirizin çocuğumuz ile birlikte planlarını yapmalıyız. Çünkü bu çocuklar bizim. Bunların başarısı da bizim başarısızlığı da bizim. Bizler çocuklarımızın dertleri ile dertlenip sorunlarına arkadaşça ortak olmalıyız. Bu şekilde yapabilirsek hem kendimiz hem de geleceğimizin teminatını olan gençlerimiz için faydalı olmuş oluruz. " diyerek velilerden çocukları konusunda daha fazla hassasiyet göstermelerini istedi.  

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih
Salih - 8 yıl Önce

Şahsen İrfan saralı tanımam ama benim oyum murat saral bağımsız olursa onundur olmazsa saadetindir akp kendi kendine mermi sıktı

oflu
oflu - 8 yıl Önce

kimse BOSUNA yere zahmet etmesin vatandaşlar kime OY VERECEKLERİ bellidır.

Remzi
Remzi - 8 yıl Önce

Ak parti resmen of halkıyla dalga gecerek biz odunu koysak kazanır dedi. Of halkının akp ye okkalı bir ŞAMAR atma zamanı geldi . Murat saral a yapılan haksızlığı kimse unutmayacak.

Mesut
Mesut - 8 yıl Önce

İki kat daha fazla çalışma zamanı geldi şimdi Saadet zamanı hade hayırlısı

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21