Saadet Partisi’nin Of Başkan Adayı İrfan Saral

30 Mart 2014 Mahalli İdareler Genel Seçiminde Of Belediye Başkanlığı için Saadet Partisi’nin adayı İrfan Saral oldu.

Saadet Partisi’nin Of Başkan Adayı İrfan Saral

Saadet Partisi Of İlçe Başkanlığı’nda düzenlenen toplantı ile İrfan Saral Of Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

 

Toplantıya Saadet Partisi Trabzon İl Başkan Vekili Mustafa Yılmaz, Of İlçe Başkanı M. Celal Vahapoğlu, Araklı Erenler Belde Belediye Başkanı Ömer Bektaş, Of Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erdal Saral, Saadet Partisi İlçe Başkanları ve çok sayıda Saadet Partili vatandaş katıldı.

 

Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Mahmut Celal Vahapoğlu; “Nasıl ki 1994 Yerel seçimlerinde Refah Partisi destan yazdıysa yine öyle destan yazacağız. Milli Görüş Belediyeciliği 1994’te her şeyiyle bitmiş İstanbul’da iktidar partisinden olmadığı halde nasıl başarı sağlamışsa şimdi biz de Allah’ın izniyle iktidar partisini arkamıza almadan da başarı sağlayacağız. Bu başarılar Milli Görüş zihniyeti sayesinde oldu. Konya’da Milli Görüş belediyeciliğinde büyük başarılar yaşayan Halil Ürün Milli Görüş gömleğini çıkarıp Ak Parti’nin Yerel seçimlerden sorumlu kişisi oldu ancak orada başarı sağlayamadı. Büyükşehir yasasıyla artık seçmen sayımız arttı onun için yükümüz daha da ağırlaştı” diye konuştu.

 

Saadet Partisi İl Başkan Vekili Mustafa Yılmaz ise yaptığı konuşmada; “Milli Görüş milleti hiç aldatmadı, bundan sonra da aldatmayacak. Bu dönemde en iyi adayları çıkarmalıyız. Bu dönem Milli Görüş Belediyeciliğinin Ustalık Dönemi olacaktır. Biz adaylarımızda üç şart ararız. Bunlar;1. Emanete ihanet etmeyecek 2. Adam satmayacak 3.Haktan ayrılmayacak. Devlet elini ekonomiden çekecek diyorsunuz öyleyse devlet neden ev yapıyor. Çünkü halk bankaya gitsin kredi alsın bankalar daha çok faiz alsın. Bankaların çoğu zaten yabancı yani anlayacağınız yabancıları daha da zengin etmek amaç. Rüşvet alan da veren de melundur sözü Trabzon Belediyesinden Ak Parti döneminde kalktı” diyerek 30 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Of Belediye Başkan Adaylarının İrfan Saral olduğunu açıkladı.

 

Adaylığı açıklanan İrfan Saral yaptığı konuşmada; “Beni bu ağır ve kutsal göreve layık gördüğünüz için hepinize teşekkür ederim. 2009’dan beri bu davanın içindeyim. Meclis üyeliği döneminde birçok yanlışlığa mani olduk. Ben Milli Görüş gömleğini giydim çıkarmayı da düşünmüyorum. Başkan seçildiğimde teşkilatım ve meclis üyelerimle hareket edeceğim” ifadelerini kullandı. 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Saral
Ali Saral - 9 yıl Önce

ak partiliyim ama partimin doğru adayı çıkaramama durumu (ki şu ana kadar çıkan aday adayları ile iş zor) söz konusu olursa saadet partisinin ofta şanslı olduğunu düşünüyorum.

Yaşar Çakır
Yaşar Çakır - 9 yıl Önce

Hayırlı uğurlu olsun.Tebrik ediyorum,başarılar

DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ.
DURSUN SULUKAN EMEKLİ OF KAY.YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ. - 9 yıl Önce

DERĞERLİ KARDEŞİM ADAYLIĞIN OF İLÇESİ İÇİN HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN.ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21