Saadet Partisi’nin gövde gösterisine Ak Parti’den misilleme

30 Mart Pazar günü yapılacak olan yerel seçimlere yoğun bir tempoda hazırlanan Başkan Adayları, halkın kararını bekliyor.

Saadet Partisi’nin gövde gösterisine Ak Parti’den misilleme

Mahalli İdareler Genel Seçim çalışmalarını sürdüren Siyasi Partiler, Of Belediye Başkanlığı için var güçleriyle çalışmalarını sürdürdüler.

 

Of Belediye Başkanlığı için Ak Parti, Saadet Partisi, CHP ve MHP ciddi bir seçim yarışı yaptı.

 

Of’un belde ve köylerinin yanı sıra Cadde ve Sokaklarını kapı kapı dolaşan adaylar ve parti teşkilat mensupları, Of Belediye Başkanlığını kazanabilmek için son dakikaya kadar çalışmalarını sürdürdüler.

 

Çalışmaların son günlerinde Ak Parti ile Saadet Partisi arasındaki seçim yarışı iki parti arasında misillemeye dönüştü.

 

Perşembe günü ekip halinde Of’un cadde ve sokaklarını turlayan Saadet Partisi’nin gövde gösterisine Ak Parti’den yanıt bugün geldi.

 

Ak Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral’ın yanı sıra İl Başkanı Adnan Günnar’ın da eşlik ettiği grup, Of’un cadde ve sokaklarında halkı selamladılar.

 

Saadet Partisi Teşkilatı ise son gününde araç konvoyu yaptı. Belde ve Köyleri turlayan konvoy, Of’un cadde ve sokaklarını da turlayarak seçim çalışmalarını sonlandırdı.

 

Partiler ve adaylar seçim çalışmalarında son geceyi en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyor.

 

Of Havadis ailesi olarak seçimde tüm adaylara başarılar diliyor, sizlere adaylarımızın seçim çalışmalarından derlediğimiz foto galerisi ile baş başa bırakıyoruz.


Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21