Saadet Partisi'nden öğretmenlere 24 Kasım ziyareti

Saadet Partisi Of İlçe Başkanlığı her yıl olduğu gibi bu yıl da Öğretmenleri unutmayarak ekipler halinde okulları ziyaret edip günlerini kutladılar.

Saadet Partisi'nden öğretmenlere 24 Kasım ziyareti
banner71

Saadet Partisi Of İlçe Yönetimi 24 Kasım geleneğini bu yıl da sürdürerek ekipler halinde okulları ziyaret ederek idareci ve öğretmenlerin 24 Kasım öğretmenler Günü’nü kutladılar.

 

Gittikleri her okulda teveccüh ile karşılaştıklarını belirten Saadet Partisi Of İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, öğretmenlerden aldıkları ortak teveccüh sözünün "Bekliyorduk" olduğunu ifade ettiler.

 

Her yıl mutlaka okulları ziyaret edip öğretmenler ile hasbıhal olan tek teşkilatın Saadet Partisi olduğunu ifade eden öğretmenler, her ne sebepten dolayı olursa olsun bu farkındalık ve gönül alma görevini aksatmadan yapan teşkilatın Saadet Teşkilatı olduğunu ifade ettiler.

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Saadet Partisi Of İlçe Başkanı M.Celal Vahapoğlu; "Bana bir harf öğretenin kölesi olurum, anlayışına sahip bir dinin mensupları olarak çok değerli öğretmenlerimizi yılın sadece bir gününde hatırlamamız elbette büyük bir eksikliktir. Fakat unutmama, gönül alma adına da olsa en azından yılın bir günü bir araya gelerek hasbıhal etmek de çok güzel bir duygu oluyor bizler için" ifadelerini kullandı.

 

İmkanlar dahilinde çalışmalar yaptıklarını da sözlerine ekleyen Vahapoğlu, "Gönül isterdi ki bütün öğretmenlerimle bir araya gelip hasbıhal edelim. Fakat imkanlar dahilinde birçok okulu ziyaret edip okul müdürleri aracılığı ile öğretmenlerimize selamlarımızı ilettik. Bu anlamda görüştüğümüz ve görüşemediğimiz bütün öğretmenlerimizin ve eğitim camiasının öğretmenler gününü kutluyor, ümmet adına hayırlı bir neslin yetiştirilmesinde kendilerine başarılar diliyorum" dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21